GÜZELCEDE GÜNDEM YOĞUN


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor dün akşam kulüp binasında toplanarak genel bir durum değerlendirmesi yaptı.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2021
Geçerli Tarih: 29 Ekim 2021, 00:03
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=56343


GÜZELCE’DE GÜNDEM YOĞUN

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor dün akşam kulüp binasında toplanarak genel bir durum değerlendirmesi yaptı.

 3444-Kopya-Kopya

FINDIK RAPORUNU VERDİ

Şehir dışında oldukları gerekçesiyle  Erdem Kadakal ve Zülfiker Hereke'nin bulunmadığı toplantı Tamer Canbaz'ın başkanlığında 5 yönetim kurulu üyesinin katılımıyla yapıldı. Toplantının gündemindeki ilk madde teknik direktör konusu oldu. Uzun bir süreden beri teknik direktör arayışını sürdüren genel kaptan İskender Fındık yaptığı  görüşmelerin sonuçlarını rapor halinde yönetime sunarken yönetimin  de bu isimlere ilaveler yaparak bu konuda fikir alışverişi yaptığı, son kararın ise büyük bir olasılıkla bayramdan sonra verileceği belirtildi.

YENİ PROJELER YOLDA

Bu arada yönetimin yeni bir proje için B.Çekmece Yeşilay Şube Başkanı İhsan Yıldız'la bir görüşme yaptığı, bu görüşme sonrasında önümüzdeki günlerde yeri daha sonra belli olacak konferans salonunda altyapı  sporcularına alkol, uyuşturucu ve sigaranın zararları konusunda bir eğitim paneli verileceği kaydedildi. Yönetim kurulu  üyesi Abdullah  Devecioğlu'nun da eğitim kurumlarında düzenleyeceği  sporcu beslenmesi konulu bir panelle altyapı sporcularını bir diyetisyen uzmanı ile buluşturacağı bildirildi. İki proje için de düğmeye basıldı.

TOPBAŞI 10 AĞUSTOS'TA

Öte yandan Güzelcespor'un yeni teknik direktörünü belirledikten sonra iç  ve dış transfere hız vererek 10 Ağustos'ta kendi tesislerinde sezonun ilk çalışmasına çıkacağı bildirildi. Yeni sezonda hedefi büyütmek isteyen yönetimden kamp konusunda da çalışma yapılacağı, büyük bir olasılıkla da yeni sezon öncesi belirlenecek bir şehirde 10 günlük bir kampın söz konusu olacağı belirtildi.

SEZON AÇILIŞI AĞUSTOS SONUNDA

Son olarak yönetimin Ağustos ayının son haftasında bir törenle kurban kesilerek yeni sezona resmen açılacağı kaydedildi.

CANBAZ: TOPLANTININ ÇOK VERİMLİ  GEÇTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM

Yönetim kurulu toplantısının ardından bir açıklama yapan kulüp başkanı Tamer Canbaz iki saat süren toplantının son derece verimli geçtiğini söyledi. Canbaz "Yaklaşık iki saat süren toplantının çok verimli geçtiğini  düşünüyorum. Güzelcsepor'u bu sene güzel yerlere getirme çabası içinde olacağız." dedi.

Haber: İskender KORDU