SAVAŞARAK KAZANDIK


Açıklama: Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan 2-1 kazandıkları Muğlaspor maçının ardından yaptığı açıklamada savaşarak kazandıklarını söyledi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2021
Geçerli Tarih: 17 Nisan 2021, 03:22
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=55617


“SAVAŞARAK KAZANDIK”

 

Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan 2-1 kazandıkları Muğlaspor maçının ardından yaptığı açıklamada savaşarak kazandıklarını söyledi.

 

“ÖLÜM KALIM MAÇIYDI”

Güraslan “Mutlak galip gelmemiz gereken bir maçtı. Ölüm kalım maçıydı. Futbolcularımız savaşarak kazandılar. İnşallah bunun devamı da gelecek. Buradan Volkan Başkana da desteği için teşekkür ediyorum. İnşallah bu birlik ve beraberlik devam edecektir. Kozan maçını da kazanıp ilk yarıyı iyi bir yerde tamamlamak istiyoruz.” İfadesini kullandı.

“SLOGANIMIZ BİRLİK VE BERABERLİK OLMALI”

Takımın kötü gittiği  dönemde yapılan eleştirilerin normal olduğunu kaydeden Güraslan “Takımın başarısız olduğu dönemde eleştirinin de olması normaldir. Haklı eleştirilerden kendimize ders çıkarıyoruz. Samimi olmayan eleştirileri hiçbir zaman kulak asmıyoruz. Bizim için önemli olan şey Silivrispor’un başarısı. Bu dönemde birlik ve beraberlik en önemli sloganımız olmalı. İnşallah bu maç da çıkışımız olacak.” Diye konuştu.

“HOCAMIZIN İSTEDİĞİ OYUNCULAR VAR”

Transferle ilgili sorularımızı da yanıtlandıran Güraslan “Transfer çalışmalarımız var. Hocamızın istediği oyuncular var. Birkaç transferle kadromuzu güçlendirip yolumuza devam edeceğiz.”  Şeklinde konuştu.