ŞARTLARIN EL VERMESİ LAZIM


Açıklama: İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonunda yapılan toplantıda yaptığı açıklamada liglerin başlaması ile ilgili kararı kendilerinin değil Sağlık Kurulu ve Bilim Kurulunun görüşleri doğrultusunda Türkiye Futbol Federasyonunun vereceğini söyledi.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2020
Geçerli Tarih: 20 Ocak 2021, 00:41
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=55310


"ŞARTLARIN EL VERMESİ LAZIM"

 

İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıda yaptığı açıklamada liglerin başlaması ile ilgili kararı kendilerinin değil Sağlık Kurulu ve Bilim Kurulu'nun görüşleri doğrultusunda Türkiye                Futbol Federasyonu'nun vereceğini söyledi.

 

Tanrıyaşükür "Bugün buraya karar vermek için toplanmadık. Bir kere bu konuyla ilgili kararı Sağlık Kurulu ve Bilim Kurulu'nun görüşleri doğrultusunda Türkiye Futbol Federasyonu veriyor. Bizim için önce insan hayatı. Bizler de başından beri liglerin oynanmasından yanayız. Bunun için de şartların oluşması, şartların el vermesi lazım." diye  konuştu. Tanrıyaşükür, kulüplerin açıklamalarını büyük bir dikkatle dinlediklerini, bunları dikkate alacaklarını sözlerine ekledi.