AMATÖRLERE ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖSTERİLİYOR


Açıklama: Beykoz 1908 Kulüp Başkanı Zeki Aksu İstinye Amatörler Evi Toplantı Salonunda yapılan toplantıda söz alarak devletin pandemi sürecinde toplumun her kesimine destek verdiğini ancak amatörlerin üvey evlat muamelesi gördüğünü söyledi.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2020
Geçerli Tarih: 20 Ocak 2021, 00:15
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=55308


"AMATÖRLERE ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖSTERİLİYOR"

 

Beykoz 1908 Kulüp Başkanı Zeki Aksu İstinye Amatörler Evi Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıda söz alarak devletin pandemi sürecinde toplumun her kesimine destek verdiğini ancak amatörlerin üvey evlat muamelesi gördüğünü söyledi.

 

ALİ DÜŞMEZ'E TEŞEKKÜR ETTİ

Aksu "Devlet pandemi sürecinde herkese yardım etti. Amatörlere üvey evlat muamelesi gösteriliyor. Ben bu süreçte her zaman amatörlerin yanında olan İASKF Başkanımız Sayın Ali Düşmez'e teşekkür ediyorum. O da bu toplantıda kaygılarını bizimle paylaştı. Bizler Beykoz kulübü olarak liglerin başlatılmasından yanayız. Bir an önce tarihler açıklanmalı. Olumlu ya da olumsuz Federasyonun vereceği her kararı Beykoz olarak saygıyla karşılayacağız. Bu konuda devleti yanımızda görmek istiyoruz. Bu sene herkes fedakarlık yapmalı." şeklinde konuştu.