BURASI PROFESYONEL LİG


Açıklama: Beyoğlu Yeniçarşıspor Kulüp Başkanı İskender Karadeniz bugün İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonunda yapılan toplantıda söz alarak çarpıcı açıklamaların altına imza attı.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2020
Geçerli Tarih: 20 Ocak 2021, 00:27
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=55304


"BURASI PROFESYONEL LİG"

 

Beyoğlu Yeniçarşıspor Kulüp Başkanı İskender Karadeniz bugün İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıda söz alarak çarpıcı açıklamaların altına imza attı.

 

"BİZİ NEDEN BÖYLE HOR GÖRÜYORSUNUZ?"

Karadeniz, Bölgesel Amatör Ligin profesyonel bir lig haline geldiğini belirterek "Burası profesyonel lig. Kendimizi aldatmaya gerek yok. Burası amatör lig falan değil. Burası 4.Lig. Burasının amatör lig olduğunu iddia eden bir bir idareci var mı? Bir futbolcunun aldığı rakam 100 milyar. Bizi neden böyle hor görüyorsunuz? Bu nasıl bir çelişki? Yanlış desinler. biz kime hizmet vereceğiz? Biz cebimizden para harcıyoruz. Sizler de cebinizden harcıyorsunuz. Bugünkü toplantı çok güzel ama çok geç kalınmış bir toplantı. Temmuz ayı başında yapabilirdiniz. Yatırımlarımızın yüzde 80'ini yaptık. 2 ay önce söylenmiş olsaydı belki biz de yatırım yapmayacaktık. Her takım iyi, kötü 1 trilyon para harcıyor. Bu seneye pandemi nedeniyle kulüplerden transfer bedelleri alınmasın. Bizden istenen testlerin yarısı devlet tarafından karşılansın. Yarısını da biz kendi cebimizden karşılarız. 1 aydır idman yapıyoruz. Geçen günlerde de oyuncularımıza transferin 4'te  1'ini verdik. Önümüzdeki hafta 4'te 1'ini daha vereceğiz. Bu yola çıktık, vereceğiz. Vermememiz de doğru değil. Bu çocuklar ne olacak? Herkes elini taşın altına koyacak." şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU