BEYLİKDÜZÜ, GÜZELCEYİ BÜYÜLEDİ


Açıklama: Bölgemizin parmakla gösterilen statlarından Kavaklı Hasan Doğan Stadının son misafiri Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz ve yönetim kurulu üyesi Serhat Çelik oldu.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 05 Eylül 2020
Geçerli Tarih: 27 Ekim 2020, 18:50
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=55197


BEYLİKDÜZÜ, GÜZELCE'Yİ BÜYÜLEDİ

 IMG-4699333

Bölgemizin parmakla gösterilen statlarından Kavaklı Hasan Doğan Stadı'nın son misafiri Güzelcespor Kulüp Başkanı  Tamer Canbaz ve yönetim kurulu üyesi Serhat Çelik oldu.

 IMG-4702

Canbaz ve Çelik İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez'in aynı gün gerçekleştirdiği ziyaretin öncesinde Kavaklı Hasan Doğan Stadı'nın sosyal tesislerini gezerken ikili adeta büyülendi.

IMG-4706
Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın kulüp binasını baştan aşağıya gezdirdiği Canbaz ve Çelik'e bugüne kadar tesisleşme konusunda  attıkları  bütün adımları tesisleri dolaştırarak anlattı.
IMG-4709
Her ayrıntı Canbaz ve Çelik'in ağzını biraz daha açık bıraktı.
IMG-4715
 Canbaz ve Çelik'i en çok etkileyen ayrıntı ise tribünlerin altına inşa edilen fitness salonu  oldu.
IMG-4722
Şok havuzundan bisikletine, yürüme bandından, kondisyon aletlerine, sağlık hizmetlerinden yemekhaneye, yönetim kurulu odasından, dinlenme salonlarına kadar tesislerin her ayrıntısını gezen Canbaz ve Çelik Kavaklı Hasan Doğan Stadı'nın sosyal tesislerine adeta hayran kaldı.
IMG-4725
Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz, Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın'dan ortak çalışmalar ve Güzelce Turgay Şeren Stadı'ndaki sosyal tesisler için de fikir desteği istediği ifade edildi.
IMG-4728
Canbaz ve Aydın'ın önümüzdeki günlerde yeniden biraraya gelerek ortak bir durum değerlendirmesi yapacakları ifade edildi.
IMG-4731

Haber: İskender KORDU