KİMSEYE KAL DİYEMİYORUZ


Açıklama: Yeşilbayırspor Kulüp Başkanı Okan Özkan liglerin bu sene oynanması halinde hedeflerinin bir üst lige çıkmak olduğunu söyledi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2020
Geçerli Tarih: 25 Kasım 2020, 02:09
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=55135


"KİMSEYE KAL DİYEMİYORUZ"

 

Yeşilbayırspor Kulüp Başkanı  Okan Özkan liglerin bu sene oynanması halinde hedeflerinin bir üst lige çıkmak olduğunu  söyledi.

 

"FUTBOL ŞU ANDA İKİNCİ  PLANDA"

Özkan "Ligler  oynanırsa bir üst gruba çıkmaya çalışacağız. Ancak pandemi süreci nasıl geçecek  duruma göre hareket  edeceğiz. Futbol  şu anda ikinci planda. Federasyona  da sorduğumuzda liglerin  başlama tarihi  ile ilgili  cevap alamıyoruz. Bu nedenle biz  de futbolcularımıza kal diyemiyoruz." ifadesini kullandı.

"KİMSENİN  ALACAĞI KALMADI"

Geçtiğimiz sezon pandemi nedeniyle ligin yarıda kalmasına  rağmen futbolcuların sezonluk bütün alacaklarını ödediklerini dile getiren Özkan "İçeride hesapları kalanların  da parasını kalktık ödedik. Kulüpten  kimsenin alacağı kalmadı." dedi.

"GİTTİĞİMİZ YERE KADAR GİTMEK İSTİYORUZ"

Yönetim olarak gittiği  yere  kadar görevlerinin başında olduklarını belirten  Özkan  "Gittiğimiz yere kadar gideceğiz. En azından bir Süper Amatör görmek istiyoruz." şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU