DEMİRDEN İADEİ ZİYARET


Açıklama: B.Çekmece Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Muzaffer Demirden İstanbul Arenaspora iadei ziyaret geldi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2020
Geçerli Tarih: 29 Mart 2020, 07:01
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=53497


DEMİR’DEN İADE-İ ZİYARET

 IMG-3313

B.Çekmece Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Muzaffer Demir’den İstanbul Arenaspor’a iade-i ziyaret geldi.

 IMG-3317

 Önceki hafta Demir’i makamında ziyaret ederek İstanbul Arena Kış Kupası için davetiye veren İstanbul Arenaspor yönetimi bugün iade-i ziyaret yapan Demir’i konuk etti.

IMG-3320

 Ziyaretten oldukça memnun kalan İstanbul Arenaspor yönetimi Demir’e çeşitli ikramlarda bulunarak turnuva ile ilgili olarak fikir alışverişi yaptı.

IMG-3321

 Ziyaretin ardından bir açıklamada bulunan B.Çekmece Gençlik ve  Spor İlçe Müdürü Ali Muzaffer Demir spor adına atılacak olan her adımın yanında olduklarını  söyledi. Demir “Spor adına  B.Çekmece’ye hizmet eden her etkinlikte biz varız. Destekleyeceğiz. Ortak paydamız spor. Ortak payda etrafında bu tür etkinliklerin her zaman yanında olmaya ve destek sağlamaya devam edeceğiz.” İfadesini kullandı. IMG-3323

İstanbul Arenaspor 2.Başkanı Murat İlidi de yaptığı açıklamada B.Çekmece İlçe Spor Müdürü Ali Muzaffer Demir’e ziyareti için teşekkür etti. İlidi “İlçe Spor Müdürümüz Sayın Ali Muzaffer Demir’e ziyareti için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu ziyaret bizi daha da çok heveslendirdi. İlçe Spor Müdürümüzle birlikte B.Çekmece Belediyesi Meclis Üyesi Sayın Eyüp Dal’a da ziyaretinden ve desteklerinden dolayı  ayrıca teşekkür ediyoruz. Birlikte nice turnuva ve organizasyonlarda yeniden biraraya gelmeye devam edeceğiz. Biz bu yolda atımlar atmaya, gençlerimizi sporla buluşturmaya devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU