D.KÖŞKLER RESMEN SÜPER AMATÖRDE


Açıklama: Amatör 1.Kümede Play Off eşleşmeleri belli olurken TFF İstanbul Futbol İl Başkanlığı tarafından yapılan resmi açıklamada ikinciler arasında centilmen takım olarak öne çıkan Denizköşklerin en centilmen takım kontenjanından Süper Amatör Kümeye yükseldiği belirtildi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2020
Geçerli Tarih: 29 Mayıs 2020, 13:12
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=53348


D.KÖŞKLER RESMEN SÜPER AMATÖRDE

 

Amatör 1.Kümede Play Off eşleşmeleri belli olurken  TFF İstanbul Futbol İl Başkanlığı tarafından yapılan  resmi açıklamada ikinciler arasında centilmen takım olarak öne çıkan Denizköşkler’in en centilmen takım kontenjanından Süper Amatör Kümeye yükseldiği belirtildi.

 

Böylece Avcılar temsilcisi  D.Köşkler bir yıl aranın  ardından yeniden Süper Amatör Kümeye dönerken teknik direktör Abbas Duman  da arka arkaya ikinci kez takımı Süper Amatöre çıkarmış  oldu. Ligde ikinciler arasında kırmızı kart gören takım olan  Denizköşkler böylece centilmenliğinin karşılığını Süper Amatöre terfi ederek almış oldu. TFF İstanbul’un bu sezon ilk kez uygulamaya soktuğu bu kararla  birlikte 1.Amatör Kümede zirveye oynayan takımların maçları da büyük ölçüde temiz geçti.

Haber: İskender KORDU