VEFA LİGE HAZIR: 3-1


Açıklama: Bölgesel Amatör Lig 9.Grupta mücadele eden Vefa Antalya kampında çıktığı hazırlık maçında Ortaköyle kozlarını paylaştı. İstanbulun iki takımını karşı karşıya getiren maçta gülen taraf 3-1lik sonuçla Vefa oldu.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 08 Ocak 2020
Geçerli Tarih: 27 Şubat 2021, 14:54
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=53219


VEFA LİGE HAZIR: 3-1

 

Bölgesel Amatör Lig 9.Grupta mücadele eden Vefa Antalya kampında çıktığı hazırlık maçında Ortaköy’le kozlarını paylaştı. İstanbul’un iki takımını karşı karşıya getiren maçta gülen taraf 3-1’lik sonuçla Vefa oldu.

 VXYbUe

Lara Park Corendon Etel’in sahasında oynanan maçta üstün bir oyun ortaya koyan  Yeşil Beyazlılar ilk dakikalardan itibaren golü  düşünen  taraf  oldu. Sahayı çok iyi parselleyen Vefa 40.  Dakikada Muhammet Semiz’in serbest vuruştan attığı mükemmel golle 1-0 öne geçti.

İlk yarı bu skorla sona erdi. İkinci yarıya da etkili başlayan Vefa, rakibine boş alan bırakmamak için inanılmaz bir mücadele örneği sergiledi. Rakip takıma sahasından çıkmasına izin vermeyen ve sürekli baskı kuran Yeşil Beyazlılar 57. Dakikada İsak Kurt’un golüyle 2-09 öne geçti. 60. Dakikada Ortaköy savunmasının hatasını  affetmeyen İsak Kurt skoru 3-0 yaptı.

VXYMVc

 

Bu dakikadan sonra oyuna genç oyuncuları alan Teknik Direktör Numan Uludere, kenarda duran oyuncularına da bir anlamda şans vermiş oldu.70. Dakikada gelişen İstanbul Otaköyspor atağında kaleci ile karşı karşıya kalan Ozan, takımının tek sayısını kaydeden isim oldu: 3-1.