EMEĞİMİZ HİÇE SAYILDI


Açıklama: B.Çekmece Mimarobaspordaki görevinden ekibiyle birlikte istifa eden Cem Çalışkan sessizliğini bozdu. Çalışkan, ekibinin hakkını istediği için olayların bu noktaya geldiğini söyledi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 04 Ocak 2020
Geçerli Tarih: 06 Haziran 2020, 10:34
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=53144


“EMEĞİMİZ HİÇE  SAYILDI”

 

B.Çekmece Mimarobaspor’daki görevinden ekibiyle birlikte istifa  eden Cem Çalışkan sessizliğini bozdu. Çalışkan, ekibinin hakkını istediği için olayların bu noktaya geldiğini söyledi.

 

“MİMAROBA SAYFASI ARTIK KAPANMIŞTIR”

Çalışkan “Ekibimin hakkını istediğimiz için iş bu noktaya geldi. Bu takımı çok kısa sürede kurduk. Takımın bu seviyeye gelmesi benim ve ekibimin özverili çalışmasıyla oldu. Ama bizim emeğimiz hiçe sayıldı. Bizler takımın başındayken başka hocalarla görüşülmeye başlandı. Bunun akabinde istifa kararı aldık. Bizim için Mimaroba sayfası  artık kapanmıştır. Artık bu yönetimle çalışmamız imkansız bir noktaya geldi.” İfadesini kullandı.

“KENDİLERİNE BU YOLDA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Bu takımı ekibiyle birlikte kurduğunu dile getiren Çalışkan “Bu takıma olan inancımı ilk günden son güne kadar hiç kaybetmedim. Bu oyuncuların bu takımı önce  Play Off’a, oradan da BAL’a çıkaracaklarına inancım hala sonsuz. Kendilerine de bu yolda başarılar diliyorum.” Şeklinde konuştu.

“EMEĞİMİZE SAYGISIZLIK YAPILDI”

Ekibiyle birlikte görevde bulundukları süre içinde büyük fedakarlıklar yaptıklarını ancak emeklerine saygısızlık yapıldığını dile getiren Çalışkan “Gügngör Hocam her gün Zeytinburnu’ndan antrenmanlara kendi aracıyla geliyor. Kadri Hocam Çorlu’dan  her gün cebinden yol parası vererek geliyor antrenmanlara. Osman Hocam  da  Kartal’dan buraya  geliyor her gün. Burada emeğimize saygısızlık yapıldı.” Dedi.

Çalışkan ekibiyle birlikte tekliflere  açık olduğunu sözlerine  ekledi.

Haber: İskender KORDU