GÖKÇEALİDEN GÜZEL DÖNÜŞ: 3-1


Açıklama: Amatör 1.Küme 2.Grupta ikinci yarıya kötü bir başlangıç yapan Gökçeali arka arkaya aldığı iki yenilginin ardından Güzelcesporu deplasmanda 3-1 mağlup ederek kötü gidişe dur dedi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 02 Aralık 2019
Geçerli Tarih: 22 Eylül 2020, 11:41
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=52832


GÖKÇEALİ’DEN GÜZEL DÖNÜŞ: 3-1

 

Amatör 1.Küme 2.Grupta ikinci yarıya kötü bir başlangıç yapan Gökçeali arka arkaya  aldığı iki yenilginin ardından Güzelcespor’u  deplasmanda 3-1 mağlup ederek kötü gidişe dur dedi.

 

 Güzelce Turgay Şeren Stadı’nda oynanan maça etkili başlayan Güzelcespor galibiyete daha yakın bir oyun ortaya koydu. Gol yollarında etkili olamayan ev sahibi ekip 35. Dakikada Cenk’in golüne de engel olamayınca soyunma odasına 1-0 yenik gitmek zorunda kaldı.

 İkinci yarıya iyi başlayan ev sahibi ekip 47. Dakikada Abdullah’ın golüyle skoru 1-1 yaptı. Golün ardından savunmada bariz hatalar yapmaya başlayan ev sahibi Güzelce 57. Dakikada Erçin’in golüyle bir kez daha yenik duruma düştü: 1-2. Golden sonra yeniden atak bir oyun ortaya koyan Güzelcespor rakibinin kontrataklarına engel olamadı. Maçta son sözü 62. Dakikada Erçin söyledi: 1-3.