OF TEPECİK OF: 1-4


Açıklama: TFF 3.Lig 2.Grupta zirve mücadelesi veren B.Çekmece Tepecikspor kendi sahasında ve seyircisi önünde Ofspora üçü kendi kalesine attığı goller olmak üzere sahadan 4-1 yenik ayrılarak adeta intihar etti.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 02 Aralık 2019
Geçerli Tarih: 20 Eylül 2020, 16:34
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=52828


OF TEPECİK OF: 1-4

 

TFF 3.Lig 2.Grupta zirve mücadelesi veren B.Çekmece Tepecikspor kendi sahasında ve seyircisi önünde Ofspor’a üçü kendi kalesine attığı goller olmak üzere sahadan 4-1 yenik ayrılarak adeta intihar etti.

 

Tepecik Şenol Güneş Stadı’nda oynanan maça adeta 1-0 yenik başlayan B.Çekmece Tepecikspor henüz 1.  Dakikada Alper Sürücü’nün topa ters kafa vuruşla yenik duruma düştü.

 Bu golün  şokunu üzerinden atmaya çalışan evsahibi ekip Ofspor’un kullandığı köşe atışında ön direkte 5 Tepeciksporlu oyuncu birden olmasına rağmen topa müdahele edemeyince kaleci Evren Üstündağ’ın üstüne gelen  topu tecrübeli file bekçisi dışarı atmak yerine ters bir müdahaleyle kendi filelerine gönderince skor 2-0’a geldi. İlginç enstantenelerin yaşandığı Tepecik Şenol Güneş Stadı’nda dakikalar 24’ü gösterirken bu kez Ömer Kazancı, kale önündeki topa sert bir şekilde müdahale edip dışarı atmak yerine üçüncü kez kendi filelerine gönderdi: 3-0.

 İlk yarı Ofspor’un 3-0 üstünlüğü ile sona erdi. İkinci yarıya farkı azaltmak için çıkan Büyükçekmece Tepecikspor, 62. Dakikada Aykut Sevim’in attığı golle farkı ikiye indirdi: 1-3. İkinci yarıda farkı bire indirme çabaları sonuç vermeyen B.Çekmece Tepecikspor Hakan Yılmaz’ın golüne  de engel olamayınca maçın skoru ortaya çıktı: 1-4. Geriye kalan bölümlerde başka gol olmayınca bu enteresan karşılaşmayı kazanan konuk Ofspor takımı oldu. Uzatma bölümlerinde Ofspor’lu Adnan Güven, bir dakika içerisinde hem sarı hem de kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı. Müsabaka sonunda büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Büyükçekmece Tepecikspor taraftarları, Yöneticileri ve Teknik kadro skora inanmakta oldukça zorluk çekti.