ÇATALCA HAKEME TAKILDI: 1-1


Açıklama: TFF 3.Lig 1.Grupta zirve mücadelesi veren Çatalcaspora Yomra deplasmanında hakem darbesi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 01 Aralık 2019
Geçerli Tarih: 19 Eylül 2020, 03:14
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=52822


ÇATALCA HAKEME TAKILDI: 1-1

 

TFF 3.Lig 1.Grupta zirve mücadelesi veren Çatalcaspor’a Yomra deplasmanında hakem darbesi.

 

Yomra İlçe Stadı’nda oynanan ve ilk yarısı golsüz kapanan maçın ikinci  yarısında 1-0 öne geçen Çatalcaspor Yomra’yla değil hakemle berabere kaldı. Yomraspor’a Çatalcaspor’a faul olan pozisyonda penaltı yaratan maçın  hakemi 90+3. Dakikada Ömer Faruk Acı’nın nizami golünü de faul gerekçesiyle iptal ederek Çatalcaspor’un alınteriyle oynadı.

Maçın ilk yarısı denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçti. Golsüz kapanan maçın ikinci yarısına Çatalcaspor adeta golle başladı. Sarı kırmızılılar 48. Dakikada Gökhan Günel’in golüyle1-0 öne geçti. Golden sonra farkı arttıracak fırsatları yakalamasına  rağmen bunlardan yararlanamayan temsilcimiz 83. dakikada Yomraspor’un Uğur Durmuş’un penaltıdan attığı golle beraberliğe engel olamadı: 1-1.

 Penaltı pozisyonunda Çatalcaspor’a yapılan faulü görmeyerek penaltı için beyaz noktanın başına giden maçın  hakemi Ali Yılmaz verdiği skandal kararlarla maçın adeta kaderiyle oynadı. Aynı Ali Yılmaz 90+3. Dakikada Ömer Faruk Acı’nın nizami golünü de faul gerekçesiyle vermeyerek Çatalcaspor’un adeta emeğiyle oynadı.