B.KILIÇLI BASKET TEPEYE EMANET


Açıklama: Silivri bölgesinin amatör kulüplerinden B.Kılıçlısporun kız basket takımlarının başına İsrafil Tepe getirildi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 04 Ağustos 2020, 13:53
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=52788


B.KILIÇLI BASKET TEPE’YE EMANET

 

Silivri bölgesinin amatör kulüplerinden B.Kılıçlıspor’un kız basket takımlarının başına İsrafil Tepe getirildi.

 

Kırmızı siyahlı yönetimin Tepe ile uzun vadeli bir anlaşma yaptığı, sözleşmenin en az 5 sene geçerli olduğu kaydedildi. Bu sezon yıldız kızlarda lige katılan, küçük, miniminik ve minikler kategorilerinde de lige katılmadan özel turnuvalarla faaliyet gösterecek olan B.Kılıçlıspor’un  amacı uzun vadede Silivri’de kız baskette marka haline gelebilmek.

 B.Kılıçlıspor’un çiçeği burnunda antrenörü İsrafil Tepe gazetemize yaptığı açıklamada “Bu sezon yıldızlarda lige katılıyoruz. Küçük, miniminik ve minikler kategorilerinde ise özel hazırlık maçlarıyla önümüzdeki sezon için hazırlık yapıyoruz. Şu anda Silivri’de olmayan bir şey yapıyoruz. Erkeklerde bir çok kulüp var ama kızlarda basketbol yok. Silivri’de kızlar için yapılacak branş çok fazla mevcut değil. Takım sporu olarak voleybol bireysel olarak  da tekvando ve tenis yapabiliyorlar. Bizim şubemizi çok fazla bilen yok. İnsanlar yaptığımız çalışmaları gördükçe kendiliğinden geliyorlar.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU