KRİTİK MAÇ AKALANIN: 3-1


Açıklama: Amatör 1.Küme 1.Grupta alt sıraları yakından ilgilendiren maçta Akalanspor, evsahibi olarak çıktığı maçta GOP Yeniköyü 3-1 mağlup ederek sahadan istediğini alarak ayrılan taraf oldu.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 22 Eylül 2020, 11:45
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=52772


KRİTİK MAÇ AKALAN’IN: 3-1

 

Amatör 1.Küme 1.Grupta alt sıraları yakından ilgilendiren maçta Akalanspor, evsahibi olarak çıktığı maçta GOP Yeniköy’ü 3-1 mağlup  ederek sahadan istediğini alarak ayrılan taraf oldu.

 

İhsaniye Stadı’nda oynanan maça iyi başlayan ev sahibi ekip 5. Dakikada Emre Köse ile 1-0 öne geçti. Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. Ev sahibi ekip ikinci yarıya  da iyi başladı. Sarı kırmızılılar 47. Dakikada Zafer Utku’nun golüyle skoru 2-0 yaptı. 52. Dakikada bir kez daha sahneye çıkan Emre Köse kendisinin ikinci, takımının üçüncü golünü rakip filelere bıraktı: 3-0. Konuk GOP Yeniköy 56. Dakikada Emirhan Kuşçu ile golü bulunca maça da heyecan geldi: 3-1. 68. Dakikada iki takımdan da karşılıklı birer kırmızı kart çıktı. Akalan’dan Uğur, GOP Yeniköy’den de Kerem Vural gördükleri kırmızı kartlarla takımlarını sahada 10’ar kişi bıraktı. Kalan sürede başka gol olmayınca 3 puan Akalanspor’un oldu. Bu sonuçla Akalan puanını 11’e yükseltirken GOP Yeniköy 6 puanda kalarak son sırayı averajla Doğa Hospital Yeşilkent ile birlikte paylaştı.