PUAN ALMAK İSTİYORUZ


Açıklama: Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbazdan Esenyurt Acar maçı öncesi flaş açıklamalar geldi. Canbaz, çok kötü bir ilk yarı geçirdiklerini belirterek ikinci yarıda Selim Pazarlı ile bambaşka bir kimliğe bürüneceklerini söyledi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 19 Eylül 2020, 01:20
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=52745


“PUAN ALMAK İSTİYORUZ”

 

Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz’dan Esenyurt Acar maçı öncesi flaş açıklamalar geldi. Canbaz, çok kötü bir ilk yarı geçirdiklerini belirterek ikinci yarıda Selim Pazarlı ile bambaşka bir kimliğe bürüneceklerini söyledi.

 

“GEÇ KALDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM”

 Canbaz “Çok kötü bir ilk yarı geçirdik. Rakiplerimizin artılarını, eksilerini fazlabilemeden maçlara çıktık. Güzelcespor’un belli bir oyun anlayışı var. Hangi kulvarda olursa olsun sahaya her zaman kazanmak için çıkan bir takımız. Fakat eksiklerimizi giderme konusunda baya geç kaldığımızı  düşünüyorum. Tabi ki yeni bir teknik heyetin de hem oyun anlayışımızda hem de mücadele anlayışımızda olsun takıma olumlu yansıdığını düşünüyorum.” İfadesini kullandı.

“ESENYURT ACAR FAVORİ”

Bu hafta oynayacakları Esenyurt Acar maçı öncesi Esenyurt Acar’ı favori olarak ilan eden Canbaz rakiplerine de övgüler yağdırarak “Bu hafta oynayacağımız Esenyurt Acar çok kaliteli bir takım. Ligde bulundukları nokta da bunun en büyük kanıtı. Ama biz de puan almak istiyoruz. Puan ve puanlar için gidiyoruz. Takım olarak iyi çalışıyoruz. İyi hazırlanıyoruz. Eksiklerimiz de hala bitmiş değil. İyi bir mücadele ile deplasmandan puanla ayrılabileceğimizi düşünüyorum. Esenyurt Acar da iyi futbol oynayan bir takım. Sıralamadaki yeriyle de bunu kanıtlayan bir takım. Kısaca kasap et, koyun can derdinde diyebiliriz. Sıralamadaki yeri ile Esenyurt Acar bu  maçın favorisi. Kendi sahalarında oynayacaklar. Biz de deplasmanda kazanmak istiyoruz.” Şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU