HASAN YAZICI MUCİZESİ


Açıklama: B.Çekmece Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Yazıcı ile B.Çekmece Belediyespor bu sezon adeta küllerinden yeniden doğdu.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 11 Ağustos 2020, 01:41
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=52735


HASAN YAZICI MUCİZESİ

 

B.Çekmece Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Yazıcı ile B.Çekmece Belediyespor bu sezon adeta küllerinden yeniden doğdu.

 

Sıfır bütçe ile kurulan, maliyetsiz oyuncularla yola çıkan B.Çekmece Belediyespor son olarak grupta İstanbul Güngören’i 2-1 mağlup  ederek şampiyonluk yarışında da iddialı duruma gelirken teknik direktör Hasan Yazıcı da kurduğu kadro, oynattığı futbol ve kenardan yaptığı hamlelerle bu başarının mimarı haline geldi. Sezona kötü başlayan, uzun süre puanla tanışamayan B.Çekmece Belediyespor Hasan Yazıcı’nın kurduğu takımla kısa sürede rakiplerinin korkulu rüyası haline gelirken zirvedeki takımlara karşı kurduğu üstünlükle de büyük takdir toplamaya başladı. Grubun flaş transferleriyle gündeme gelen takımlarından İstanbul Sinop’u deplasmanda, B.Çekmece Mimaroba’yı da içeride mağlup eden Yazıcılı B.Çekmece Belediyespor gruptaki en düşük bütçeli takımlardan biri olmasına rağmen boyundan büyük işlere imza attı. Şimdi herkes Hasan Yazıcı’nın B.Çekmece Belediyespor’u neredeyse peşinatsız, maç başına oynayan  bir kadrodan bu sonuçlara nasıl imza attığını konuşuyor. Yazıcı’nın bu başarısı şimdiden bir çok kulübün de iştahını kabartmış durumda. Yazıcı’nın sezon sonunda büyük bir transfer patlatmasının  da sürpriz  olmayacağı, kısıtlı imkanlarla elde edilen bu sonuçların devam edilmesi halinde yönetimin de önümüzdeki sezon Yazıcı’yı takımın başında tutmasının çok zor olacağı kaydedildi.

Haber: İskender KORDU