AVCILARSPOR MERHABA DEDİ


Açıklama: Süper Amatör Küme ekiplerinden Avcılarspor Pazar günü taraftarlarının önünde muhteşem bir açılışla yeni sezona merhaba dedi. Avcılar Atatürk Stadyumunda yapılan sezon açılış renkli görüntülere sahne oldu.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2019
Geçerli Tarih: 21 Şubat 2020, 17:55
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51786


AVCILARSPOR MERHABA DEDİ

 IMG-9915

Süper Amatör Küme ekiplerinden Avcılarspor Pazar günü taraftarlarının önünde muhteşem bir açılışla yeni sezona merhaba dedi. Avcılar Atatürk Stadyumu’nda yapılan sezon açılış renkli görüntülere sahne oldu.

 IMG-9914-Kopya

Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli  ve kurmaylarının da hazır bulunduğu sezon açılışı futbolcuların, teknik heyetin  ve yönetimin taraftarlara tanıtımıyla başladı.

IMG-9912

Açılışta ilk konuşmayı yapan kulüp başkanı Cenk Gökan iyi bir hazırlık  dönemi geçirdiklerini  belirterek, sorumluluklarının bilincinde hareket ettiklerini söyledi.

Gökan “İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Hem yönetim, hem teknik heyet hem de futbolcularımız sorumluluklarının bilincinde. İlk amacımız ilçe takımı bilincini Avcılar halkına aşılamak. Daha çok kenetlenmemiz lazım. Bu çocukları, bu yönetim kurulunu yalnız bırakmayın. Hedefimiz 5  yıl içinde 3.Lig. Ama bu sadece bizim başarabileceğimiz bir şey değil. Siz de bu yolda bizi yalnız bırakmayın. Sizden tek istirhamım maçlarımıza gelin. İlçemizin bu heyecana ihtiyacı var. ” İfadesini kullandı.IMG-9917

Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli de yaptığı konuşmada Avcılarspor’un başarılı olmasını canı gönülden istediğini söyledi. Hançerli “Avcılarspor’un başarılı olmasını canı gönülden istiyorum. Her zaman birlikte olacağız. Birlikte koşturacağız.” Dedi. Hançerli daha sonra kendisine uzun süre tezahüratta bulunan taraftarlara doğru giderek onları selamladı.

Haber: İskender KORDU