BEYLİKDÜZÜNDE İMZA ŞOV


Açıklama: Süper Amatör Küme ekiplerinden Beylikdüzüspor yeni sezon öncesi transferlerini basına tanıttı.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 05 Eylül 2019
Geçerli Tarih: 21 Eylül 2019, 00:18
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51711


BEYLİKDÜZÜ’NDE İMZA ŞOV

 IMG-9588

Süper Amatör Küme ekiplerinden Beylikdüzüspor yeni sezon öncesi transferlerini basına tanıttı.

 IMG-9590

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın da katıldığı imza törenine CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat da hazır bulunarak Beylikdüzüspor’un misafiri oldu.

IMG-9566

Kulüp binasında gerçekleşen imza töreninden önce bir konuşma yapan kulüp başkanı Metin Aydın 2018- 2019 sezonunda Fair Play ödülü aldıklarını belirterek bunun  kendileri için en büyük onur olduğunu söyledi. Aydın “2018- 2019 sezonunda Fair Play ödülü alarak bölgemize iyi bir hediye verdiğimize inanıyorum. Altyapıda da 3’ü namağlup olmak üzere 4 şampiyonluk kazandık. Bu başarılar inşallah önümüzdeki sezon  da devam edecek.”  Diye konuştu.

IMG-9571

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık da bir konuşma yaparak kupaların ve Fair Play ödülünün gurur verici olduğunu  söyledi. Çalık “Kupalar gurur verici. Kupa bırakmamışsınız. Fair Play ödülü ise çok anlamlı. Bizim için çok kıymetli. Bu sene de yine centilmenlik kuralları içinde başarıdan başarıya  koşacağımıza inanıyorum. Bu sezon daha büyük başarıların geleceğini düşünüyorum.” İfadesini kullandı.

GÜRPINAR STADI İÇİN MÜJDE VERDİ

Çalık konuşmasında ayrıca Gürpınar Stadı’nın da SPOR AŞ tarafından Beylikdüzü Stadı gibi yeniden düzenleneceğini belirterek herşeyin gençler için olduğunu söyledi. Çalık “Biz aynı anlayış ve düşünce içinde Gürpınar Stadı’nı da yeniden düzenleyerek Türk gençliğine armağan edeceğiz. Bu  tesisler çocuklarımızın. Kimsenin babasının malı değil.” Şeklinde konuştu.

IMG-9574

CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat da böyle bir törende Beylikdüzüspor’la birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Karabat yeni sezonda Beylikdüzüspor’a başarılar dilediğini sözlerine ekledi.

IMG-9578

Beylikdüzüspor’da düzenlenen imza töreni ile iç ve dış transferler imzayı attı.

IMG-9583

 Yapılan törende Bartınspor’dan Hakan Acar, Nişantaşı’ndan Umut Boyuktaş, Ataşehir Çamoluk’tan Barış Bakça, Ayberk Tamiz ve İsmail Kaya, Tekirdağ Kapaklıspor’dan Şahin Liman, Uzunköprüspor’dan Uğur Öten ve Hıdır Sürme, Manavgatspor’dan Umut Solak, Tekirdağspor’dan Ekin Şahinkaya, Arnavutköy Belediyespor’dan Furkan Aktemur, Piyalepaşaspor’dan Sergen Akova, Yeşilköy’den Yusuf Furkan Kaya, Nizipspor’dan Ümit Başak, Dalaman Belediyespor’dan Oğuzhan Başaran ile İstanbul Kayaşehirspor’dan Bertu kendilerini sezon sonuna kadar Beylikdüzüsporlu yapan imzayı attı.

IMG-9582

Törende iç transferde imza atan Furkan Kaya, Ender Reis, Rıdvan Çetin, Semih ve Tahsin Erdoğan’ın sözleşmeleri de bir sezon daha uzatıldı. Törende altyapıdan da Berk, Emre Naci, Fuat ve Ayberk Çatalbay attıkları imzayla A takıma yükselen isimler oldu.

Haber: İskender KORDU