ORTAKÖYÜN ŞAMPİYONU BEYLİKDÜZÜ: 4-2


Açıklama: Silivri Ortaköyspor Kulübü tarafından bu yıl ilki düzenlenen veteranlar kupasında şampiyonun adı Beylikdüzüspor oldu. Silivri Ortaköy Stadında oynanan final maçı nefesleri kesti. Beylikdüzüspor, Çorluspor önünde iki kez yenik duruma düştüğü maçı ikinci yarıdaki performansıyla 4-2 kazanarak kupayı müzesine taşıyan taraf oldu.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2019
Geçerli Tarih: 25 Eylül 2020, 21:22
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51262


ORTAKÖY’ÜN ŞAMPİYONU BEYLİKDÜZÜ: 4-2

 IMG-7345

Silivri  Ortaköyspor Kulübü tarafından bu yıl ilki düzenlenen  veteranlar kupasında şampiyonun adı Beylikdüzüspor oldu. Silivri Ortaköy Stadı’nda oynanan final maçı nefesleri kesti. Beylikdüzüspor, Çorluspor önünde iki kez yenik  duruma düştüğü maçı ikinci yarıdaki performansıyla 4-2 kazanarak kupayı müzesine taşıyan taraf oldu.

 IMG-7260

 

IMG-7288

IMG-7262

Silivri Ortaköyspor yönetimi organizasyona muhteşem bir ev sahipliği yaparken final de kalitesiyle maçı izlemeye gelen futbolseverlere büyük bir keyif yaşattı.

IMG-7275~
IMG-7284

Mücadelede Beylikdüzüspor’a şampiyonluğu getiren golleri Korkut, Saim, Adem ve Murat Dilek atarken Çorluspor’un golleri Bahadır 2’den geldi.

IMG-7298

 Beylikdüzüspor’un 3-2 önde olduğu dakikalarda Çorlusporluların beraberlik golü için yüklendiği dakikalarda cezaalanı içinde penaltı tartışmalarına neden olan pozisyonda hakemin oyunu devam ettirmesi Çorluspor cephesinde hem bu pozisyondan sonra hem de maçın bitiminde büyük bir tepki yarattı. IMG-7333

Maçın ardından düzenlenen törende şampiyon olan Beylikdüzüspor şampiyonluk kupasını Beylikdüzü Belediyesi Başkan Vekili Serdal Mumcu, Silivri Gençlik ve Spor Müdürü Can Dağaşan ve Silivri Amatör  Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Ali Tonta’nın elinden aldı.

IMG-7322

 Turnuvada ikincilik kupası Çorluspor’un  olurken en centilmen takım ödülü de Selimpaşaspor’a gitti.

IMG-7325

 Turnuvanın gol kralı olan Evren Tozkoparan’ın ödülünü de takım arkadaşı Murat  Dilek aldı.

IMG-7326

Beylikdüzüsporlu  futbolcular maçtan sonra büyük bir sevinç yaşarken Çorlusporlu oyuncular  da centilmenliği elden bırakmayarak rakiplerini kazandıkları şampiyonluk için tebrik etti. IMG-7336

SONUCU BİLEN İBRAHİM ÇAKIROĞLU’NA FORMA

Öte yandan maçtan önce Beylikdüzü Masterler sayfasında finalin sonucu için açılan ödülün  sahibi İbrahim Çakıroğlu oldu.

IMG-7353

 Final maçını da izlemeye gelen Çakıroğlu ödülünü Beylikdüzüspor takım kaptanı Selim Baştan’ın elinden aldı.

GÜZDEMİR’DEN TEŞEKKÜR

Kupa töreninin ardından bir konuşma yapan Silivri Ortaköyspor Kulüp Başkanı Aydın Güzdemir katılan bütün takımlara teşekkür ederek ilk turnuva  olduğu için bazı eksiklerinin olduğunu, önümüzdeki sezon daha iyi bir organizasyonla yine bütün spor kulüplerini ağırlamak istediklerini söyledi. Şampiyon takımın kaptanı Selim Baştan ise Silivri  Ortaköyspor kulübüne organizasyonu için teşekkür ederek eksiklerin  önemli olmadığını, turnuvanın dostluk, kardeşlik ve dayanışma anlamında amacına ulaştığını, bunun için  de emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

Haber: İskender KORDU