GÜZELCENİN GELECEĞİ GARANTİ


Açıklama: Güzelcesporun geçtiğimiz sezon başlattığı ve bu sezon da devam ettirdiği yaz futbol okulu çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 06 Temmuz 2019
Geçerli Tarih: 24 Ocak 2020, 20:38
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51187


GÜZELCE’NİN GELECEĞİ GARANTİ

IMG-6980-Kopya 

Güzelcespor’un geçtiğimiz sezon başlattığı ve bu sezon  da devam ettirdiği yaz futbol  okulu çalışmalarına  aralıksız olarak  devam ediyor.

 IMG-6972

Haftanın üç günü teknik ekip yönetiminde futbol eğitimi  alan 7 ile 14yaş arasındaki geleceğin futbol  yıldızları şimdiden gözlerini Güzelcespor formasına dikti. Güzelcespor yönetiminin de mesaisinin büyük bir bölümünü şu an  için futbol okuluna harcadığı gözlendi.

IMG-6973

 Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz, basın sözcüsü Bayram Günay, genel kaptan Serhat  Çelik, altyapı sorumlusu Aşkın Doğan dün akşam Güzelce Turgay Şeren Stadı’nda yapılan çalışmayı yakından takip etti.

IMG-6976

 Necmi Kaya yönetiminde çalışan ilk grup sıcak havaya karşın oldukça hırslı ve  istekli bir performans ortaya koydu. IMG-6982

Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz futbol okulunda başarılı olan  ve yeterli gördükleri sporcuları Güzelcespor kulübünde lisanslayarak bünyelerine katacaklarını söyledi. Canbaz  “Herşeyden önce mahallemizdeki  çocuklarımıza imkan yaratarak onları hem Türk futboluna, hem de iyi, ahlaklı ve karakterli bireyler olarak topluma kazandırmak istiyoruz. Ayrıca eğitimlerini tamamladıklarında da teknik kadromuzun raporları doğrultusunda yeterliliği olan  sporcuları da lisanslayarak bünyemize kazandırmak istiyoruz. Bunun için de sabır ve  çalışma gerekiyor. Geçtiğimiz sezon futbol okulunda Koray Işıtan ve  İrfan Tokluoğlu ile başladığımız bu eğitimi bu sene Necmi Kaya, Erkan Hepgül ve Murat  Kılıç ile  devam ettirmekteyiz. Ben futbol okulundan Güzelcespor’un geleceği adına çok umutluyum. Beklentilerim çok yüksek. İçlerinden Türk futboluna önemli değerler kazandıracağımıza inanıyorum.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU