SELİMPAŞA ÜSTÜNE KOYACAK


Açıklama: Selimpaşaspor Sportif Direktörü Nursal Bilir bu sezon genç takım ağırlıklı bir kadro ile mücadele ettiklerini belirterek özellikle sezon sonunda genç oyunculara önemli bir tecrübe kazandırdıklarını söyledi.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 01 Temmuz 2019
Geçerli Tarih: 14 Aralık 2019, 17:05
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51152


SELİMPAŞA ÜSTÜNE KOYACAK

 

Selimpaşaspor Sportif  Direktörü Nursal Bilir bu sezon genç takım ağırlıklı bir kadro ile mücadele ettiklerini  belirterek özellikle sezon sonunda genç oyunculara  önemli bir tecrübe kazandırdıklarını  söyledi.

 

Bilir “2.Amatör Kümede mücadelemizi son maça kadar genç ağırlıklı oyuncularla çıktık. Sezon başındaki amacımız Selimpaşaspor’un düzenli olarak lige sokmaktı. Bunu da başardık. Son maça kadar devam ettik. Genç takım da sezonu üçüncü sırada tamamladı. Hedefimiz gelecek sezon bir önceki sezonun üstüne  koyarak devam etmek. Futbol dışında da etkinliklerimiz oldu. Halk oyunları ekibimiz var. Yurt içi ve yurt  dışı yarışmalara katılıyoruz. Deniz kanosunda iyi bir yolda devam ediyoruz.  Diğer branşlarda da çalışmalarımıza hız veriyoruz. Atletizm branşını da hayata geçirmek istiyoruz. Atletlerimiz var. Onlardan bir koşu takımı oluşturmaya çalışıyoruz.” İfadesini kullandı.