ABALİ ALTYAPIYI TOPLADI


Açıklama: B.Çekmece Tepecikspor Altyapı Başkanı Hayrettin Abali bu akşam kulüp tesislerinde altyapı velileriyle biraraya gelerek 2019- 2020 sezonu planlamasını, hedeflerini ve vizyonlarını paylaştı.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2019
Geçerli Tarih: 24 Ocak 2020, 19:26
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51135


ABALİ ALTYAPIYI TOPLADI

 

B.Çekmece Tepecikspor Altyapı Başkanı Hayrettin Abali bu akşam kulüp tesislerinde altyapı velileriyle biraraya gelerek 2019- 2020 sezonu planlamasını, hedeflerini ve vizyonlarını paylaştı.

 

Katılımın oldukça yoğun olduğu toplantı yaklaşık olarak 1 buçuk saat sürerken Abali sporcu velilerinden çocuklarına herşeyden önce Fair Play ve centilmenliği aşılamalarını istedi. Kulübün altyapı ile ilgili beklentilerini de paylaşan Abali altyapıda özellikle disiplin konusuna dikkat çekti.

 Bu arada Abali başkanlığında yeni sezon için çalışmalarına start veren altyapıda ilk etapta futbolcu seçmelerinin son aşamaya kadar geldiği belirtildi. 1 Temmuz’da sonuçlandırılacak olan seçmelerin  ardından B.Çekmece Tepecikspor altyapısının 15 Temmuz’da ilk çalışmasını yapmak için sahaya  ineceği ifade edildi. Bu arada yeni sezonda altyapılardan sorumlu teknik sorumlunun Levent Sarıca olacağı, tecrübeli çalıştırıcının altyapıdaki bütün yaş gruplarının teknik ve taktik çalışmalarından sorumlu olacağı, yeni sezonda da U 17 ve U 19 yaş gruplarının başında sahaya çıkacağı belirtildi. Yeni sezonda Atakan Arslan’ın U 13 ve U 14 yaş gruplarında, Murat İkiz’in U 15 ve U 16 yaş gruplarından sorumlu olacağı, altyapıların tamamında kaleci antrenörlüğünü Halil Ali Canlı’nın üstleneceği bildirildi. Malzemeci Mustafa Şahin’in de yeni sezonda görevine devam edeceği ifade edildi.