DESTEK BEKLİYORUZ


Açıklama: Alibeyspor 2.Başkanı Çetin Ceylandan flaş açıklamalar. Ceylan Türkiyede ekonomik şartların ortada olduğunu, hayat pahalılığının yöneticiler olarak kendilerini de etkilediğini söyledi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2019
Geçerli Tarih: 14 Aralık 2019, 15:35
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51128


“DESTEK BEKLİYORUZ”

 

Alibeyspor 2.Başkanı Çetin Ceylan’dan flaş açıklamalar. Ceylan Türkiye’de ekonomik şartların  ortada olduğunu, hayat pahalılığının yöneticiler olarak kendilerini de etkilediğini söyledi.

 

“GELİRİ OLMAYAN TEK TAKIMIZ”

 Ceylan “İddialı konuşamıyoruz. Türkiye’nin geldiği noktayı görüyorsunuz. Herşey pahalılık. Bu da yöneticileri etkiliyor. Hepsi esnaf, iş sahibi. İş yapamadıktan sonra tabi bunlardan etkilenmemek çok  zor. Bizim Özcan Işıklar döneminden gelen bir otoparkımız vardı. Burası yapılırken yeşil alana çevrildikten sonra o tarihten  beri yan gelirimiz  de yok. Biz Sayın Ali Tonta’nın büyük çabalarıyla sezonu bitirdik. Takımı ligden çektik. Sebebi de kız takımı iyi gidiyordu, şampiyonluğa oynuyorduk. Biz A takıma harcayacağımız parayı kızlara harcadık. Şimdi Belediye başkanımız Sayın Volkan Beyi de yerinde ziyaret ederek durumu anlatacağız. Volkan Başkandan çok ümitliyiz. Silivri’de şu anda köyler de dahil olmak üzere geliri olmayan tek takımız. Geçmişine bakılırsa Silivri’nin en köklü kulüplerinden bir tanesi de Alibeyspor’dur. Bunun için Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz’dan çok destek bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.