DAĞYENİCEDE BEYKOZ DÖNEMİ


Açıklama: Amatör 2.Küme ekiplerinden Dağyenicesporda önceki gün yapılan genel kurulun ardından seçime tek liste ile giren Şaban Beykoz başkanlığa seçildi.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2019
Geçerli Tarih: 24 Ocak 2020, 19:26
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51101


DAĞYENİCE’DE BEYKOZ  DÖNEMİ

 

Amatör 2.Küme ekiplerinden Dağyenicespor’da önceki gün yapılan genel kurulun ardından seçime tek liste ile giren Şaban Beykoz başkanlığa seçildi.

 

Eski başkan Süleyman Çakmak da yeni  yönetimde yer alırken yeni kulüp başkanı  Şaban Beykoz yönetiminin yine  gençlere ağırlık vereceği öğrenildi. Beykoz’un Çakmak döneminde altyapıya verilen desteği arttıracağı, 3 yıl içinde gençlerle birlikte Dağyenicespor’u 1.Amatör Kümeye  taşımak istediği ifade edildi.

 Genel kurulun ardından gazetemize bir açıklamada bulunan Beykoz kendi köylerindeki gençlere değer vereceklerini, gençlerin arasına kaliteli oyuncular katarak mücadelelerini sürdüreceklerini söyledi. Beykoz “İlk senemizde 2.Amatörde gençlerle mücadele edip onların bir sezon daha pişmesini sağlayacağız. Hedef yok. Süleyman Çakmak’ın 3 yıllık görev süresinde ortaya koyduğu vizyonun üstüne koyarak yürüyeceğiz. Ayrıca Süleyman Çakmak’a 3 yıllık görev süresinde yönetim kuruluyla birlikte vermiş olduğu hizmetten dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına  da teşekkür ederim. Kendi köyümüzün gençlerine  daha fazla şans vererek imkanlarımızı sonuna kadar sunacağız. 3 yıl içinde hedefimiz kendi gençlerimizle 1.Amatör Kümeye yükselebilmek. Bu yolda da emin adımlarla ilerleyeceğiz.” Dedi.