HEDEFİ 3.LİG OLARAK KOYDUK


Açıklama: İstanbul Sinopspor Kulüp Başkanı Rafet Orhandan flaş açıklamalar. Çok iyi bir yönetim kurulu oluşturduklarını ifade eden Orhan, 3 yıl içinde hedeflerinin 3.Lige çıkmak olduğunu söyledi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2019
Geçerli Tarih: 14 Aralık 2019, 15:35
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51091


“HEDEFİ 3.LİG OLARAK KOYDUK”

 

İstanbul Sinopspor Kulüp Başkanı Rafet Orhan’dan flaş açıklamalar. Çok iyi bir yönetim kurulu oluşturduklarını ifade eden Orhan, 3 yıl içinde hedeflerinin 3.Lige çıkmak olduğunu söyledi.

 IMG-6291-Kopya

Orhan “Çok iyi bir yönetim kurulu yaptım. Yönetim kurulumu birbirinden değerli isimlerden oluşturdum. Sinop sivil toplum kuruluşları ve dernekleri ilk kez bir çatı altında toplandı. Hedefi 3.Lig olarak koyduk. Allah nasip ederse 3 yıllık görev süremiz içinde bu takımı 3.Lige çıkaracağız. 40 yıllık emeğin karşılığını 3.Lig olarak görmek istiyoruz. Bu kulübün kuruluşundan bugüne kadar hizmeti geçen başta kurucu başkanımız Ali Çelik olmak üzere, Hüseyin Demirkol’a, Raşit Şahin’e, RasimYıldırım’a, Ramazan Aşçı’ya hem şükranlarımı hem de sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.

IMG-6329

 Biz de eski başkanlarımızdan devraldığımız bu bayrağı en iyi şekilde taşıyarak bizden sonra gelecek olan başkan ve yönetime en iyi şekilde devredeceğimizi taahhüt ediyorum. Benim için en önemli olan ‘spor yapan kaybetmez’ düsturu ile gençlerimize spor yaptırarak saha içinde ahlak ve  edep içinde kalarak hem hakeme hem rakibe hem de hakeme saygılı ve hürmetli bir kulüp olacağımızı taahhüt ediyorum.” İfadesini kullandı.