ADAY OLMAYACAĞIM


Açıklama: Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru yaklaşan genel kurul öncesi sessizliğini bozdu. Duru yaptığı özel açıklamada bekleme sürecinde olduğunu, yorulduğunu ve bırakmak düşüncesinde olduğunu söyledi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2019
Geçerli Tarih: 21 Eylül 2019, 21:28
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=51062


“ADAY OLMAYACAĞIM”

 

Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün  Duru  yaklaşan genel  kurul öncesi sessizliğini bozdu. Duru yaptığı özel açıklamada bekleme sürecinde olduğunu, yorulduğunu ve bırakmak düşüncesinde olduğunu  söyledi.

 

“BEN YORULDUM”

Duru “Görev süremizin dolmasına bir yıl olmasına  rağmen olağanüstü kongre kararı  aldık. Belki yeni bir nefes olur, yeni başkan adayları çıkar. Geçtiğimiz sezon yorucu  geçti bizim için. Bu  sene de son maça kadar sıkıntıdaydık. Şükürler olsun ligi ortasa sıralarda bitirdik. Ortada bitirmek hedef değildi ama düşme sıkıntısı yaşayınca buna da razı olduk. Çok üzüldük, çok yorulduk. Maddi ve manevi yorulduk. Kendimle ilgili bunları düşünüyorum. Herkesin  düşüncesi bağımsızdır. Yönetici  arkadaşlar da yoruldu. Onlar da elinden gelen katkıyı yaptılar. Böyle bir karar aldık. Haziran sonunda kongremiz var. Silivri’ye yakışır bir aday çıkmasını bekliyorum  başkan ve yönetim olarak da. Biz de onların samimiyetine inandığımız sürece en büyük  destekçisi biz oluruz. Bekleme  sürecindeyiz. Ben yoruldum. Bıraktığımı söyledim. Şu noktada aday olmayacağımı söylüyorum. Enson  gün kulüpte çıkacak adaylara da bakacağız.  Silivrispor büyük bir camia.  Mutlaka kendine yakışan bir aday çıkacaktır. Ben öyle umuyorum. Onu istiyorum.  Gerçekten  istiyorum. İyi niyetli, Silivirspor’u  bizden  daha iyi yönetecek  bir arkadaş ve ekibinin çıkacağını umuyorum. İnşallahöyleolur. Silivri kulübünü bizden daha iyi yerlere  getirirler.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU