GÜZELCEDE CANBAZ DÖNEMİ


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporda dün yapılan genel kurulun ardından Tamer Canbaz devri resmen başladı. 4 yıl sonra yeniden başkanlığa seçilen Canbaz genel kurulda gövde gösterisi yaptı. Büyük bir katılıma sahne olan genel kurul tarihi günlerinden birine tanıklık etti.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019
Geçerli Tarih: 11 Ağustos 2020, 10:31
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50996


GÜZELCE’DE CANBAZ DÖNEMİ

 IMG-5545-Kopya

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor’da dün yapılan genel kurulun ardından Tamer Canbaz  devri resmen başladı. 4 yıl sonra yeniden başkanlığa seçilen Canbaz genel kurulda gövde gösterisi yaptı.

IMG-5531-Kopya

Büyük bir katılıma sahne olan genel kurul tarihi günlerinden birine tanıklık etti.

 IMG-5526

 Divan başkanlığını Mehmet Ali Deniz’in yaptığı genel kurulda divan katipliğine ise Fatih  Çınar ve Nevzat Çetrez getirildi. Genel kurulda açılış konuşmasını eski kulüp başkanı Hüseyin Aydın yaptı.

IMG-5528

IMG-5527

AYDIN: ÇITAYI DAHA DA YUKARILARA TAŞIDIĞIMIZA İNANIYORUM

 Aydın 4 yıllık görev süreleri boyunca  Güzelcespor’un çıtasını yukarıya taşıdıklarına inandığını söyledi.

IMG-5530

 Aydın “4 yılı aşkın sürede Güzelcespor’un çıtasını yukarılara taşıdığımıza inanıyorum. Bu sene yönetimin tecrübesiyle çıtayı daha da yukarılara taşıyacaklarına inanıyorum. Katılımlarından dolayı herkese ayrı  ayrı  teşekkür  ediyorum. Bundan sonra  resmi olarak yönetimde olmasak da  ben ve arkadaşlarım her zaman maddi ve manevi olarak Güzelcespor’un yanında olmaya  devam edeceğiz.” İfadesini kullandı.

4322

“GÜZELCESPOR’DA SİYASET OLMAZ”

Genel kurulun ardından tek liste ile katıldığı seçimde 4 yıl aradan sonra yeniden göreve gelen Tamer Canbaz teşekkür  konuşması yaptı. Canbaz Güzelcespor’da hiçbir zaman siyaset yapmadıklarını, zamanında yaptıkları güzel ve doğru işlerin kendisini yeniden bu noktaya getirdiğini söyledi. Canbaz “Güzelcespor’da siyaset olmaz, olmayacak da. Geçmiş dönemlerde de biz burada yanlış yapmadık. Bu süreçte siyasi bir kimliğim olduğu için başkanlığı da ben içimizden biri olan  Hüseyin Aydın’a ben teklif ettim. Kulübe zarar vermemek anlamında  da ara vermiştim. Ancak her zaman  bu konuda kulübün yanında oldum. Güzelcespor’un benim çocuklarımdan sonra üçüncü evladım olduğumu sizler de biliyorsunuz. 4 senede görev yapan arkadaşları da alkışlamak istiyorum. Sizler de alkışlar mısınız?” ifadesini kullandı.

“HEDEFİ VURMAK İSTİYORUZ”

 Hüseyin Aydın ve yönetimi döneminde A takımın ve genç takımın hedefe oynamadığını, altyapıdaki en güzel tarafın da bütün yaş gruplarında liglerde mücadele etmesi olduğunu ifade eden Canbaz “Bu sene  hedefi  vurmak istiyoruz. Güzelcespor’u artık üst liglere taşımak istiyoruz. Hüseyin Aydın altyapı dahil 9 kategoride takımı  lige soktu ama  ben biliyorum ki bir çok maça takım yöneticisiz gitmiştir. Bunu  da bir eleştiri olarak kabul etsinler. Üye sayımız 114- 115’ti şu anda 79 üyemiz kaldı. Üye sayımızı yeni gençlerle takviye yapamazsak bu kulüp yarın sahipsiz kalacaktır. Yarından sonra en az 50 gencimizi üye olarak kulübümüze kazandıracağız.” Dedi.

ŞAHİN: İNŞALLAH DEVAMI GELECEKTİR

Canbaz’ın  konuşmasının ardından konuşan B.Çekmece Gençlik ve Spor İlçe Müdürü  Oktay  Şahin Güzelcespor yönetiminden spora olan katkılarını ve  desteklerini  sürdürmesini beklediklerini söyledi.

IMG-5534

 Şahin “Bugüne kadar güzel çalışmalara imza atıldığını görüyorum. Tamer Canbaz ve yönetim kurulu da bunun devamını getirecektir.” Diye  konuştu. IMG-5535

YAVUZGÜNEŞ: AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEK VERMEK LAZIM

Spor ve siyaset dünyasının  önde gelen isimlerinden Alaaddin Yavuzgüneş de yaptığı konuşmada kulüp başkanlığının zor bir iş olduğunu söyledi. Yavuzgüneş “Kulüp başkanlığı çok zor. Çok ciddi fedakarlık isteyen bir iş. Amatör spor kulüplerine de bu yüzden destek vermek lazım. İnşallah Güzelcespor Tamer Canbaz’la birlikte layık olduğu yere gelir.” Şeklinde konuştu.

IMG-5537

ÇİFTÇİOĞLU: GENÇLER ÇOK KIYMETLİ

AK Parti B.Çekmece Belediye Meclis Üyesi Habibe Çiftçioğlu da söz alarak yaptığı  konuşmasında her zaman Güzelcespor’un yanında olacaklarını söyledi. Çiftçioğlu “Her zaman gençlerin yanında olmaya  gayret göstereceğiz. Gençler çok kıymetli. Sporun en büyük önemi gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak sağlıklı ve iyi bireyler olarak topluma kazandırmasına yardımcı olmasıdır. Bizlerin de spor kulüplerine destek vermemiz lazım.” İfadesini kullandı.

IMG-5538

EYÜBOĞLU: KULÜPLER BİRLİĞİ KAĞIT ÜZERİNDE KALMAMALI

B.Çekmece Tepecikspor Kulüp Başkanı Temel  Eyüboğlu da söz alarak yaptığı konuşmada Tamer Cnabaz’a 4 yıl aradan sonra yeniden hoş geldin  diyerek Hüseyin Aydın’a da 4 yıllık görev süresi içinde altyapıya verdiği destek için teşekkür etti. Eyüboğlu “B.Çekmece’de amatör spor kulüpleri  artık birlikte hareket etmek zorundadır. Kulüpler birliği sadece kağıt üzerinde olmaktan kurtarılmalı. Derneğin sadece kağıt üzerinde kaldığına inanıyorum. Amatör spor kulüpleriyle de biraraya gelerek bu derneği harekete geçirmeyi düşünüyoruz. Artık hem amatörlerin hem de biz profesyonel kulüplerin özüne dönmesi lazım. Biz de Tepecik olarak zor bir süreçten geçtik. Tepecikspor olarak herkese kapımız açık.” Diye konuştu.

 IMG-5539

GÜNAY: KULÜBÜMÜZÜN YANINDA OLMAYA DEVAM  EDECEĞİZ

Güzelce Mahalle Muhtarı Sevil Günay da genel kurulda son  olarak söz alarak 19 Mayıs gibi anlamlı bir günde genel kurul yaptıklarını hatırlatarak Atatürk ilkelerinin ve Cumhuriyet değerlerinin takipçisi olmaya  devam edeceklerini söyledi. Günay “Bu anlamlı günde burada toplandık. Çok  duygusal bir gün. Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği  bu vatanı bizden  sonraki nesle en iyi şekilde bu değerlere sahip çıkarak taşıyacağız. Her zaman kulübümüzün yanında olmaya devam edeceğiz. Yeni yönetim kuruluna da görevinde başarılar diliyorum. Ayrıca bir önceki dönemde görev yapan Hüseyin Aydın ve ekibine de hizmetlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Dedi.

IMG-5543-Kopya

 

IMG-5540
IMG-5548

 Bu arada genel kurulun  ardından 4 yıl aradan sonra yeniden göreve gelen Tamer Canbaz kendisine yapılan tebrikleri tek tek kabul etti.  

Haber: İskender KORDU