İÇİME SİNDİREMİYORUM


Açıklama: B.Çekmece Mimarsinanspor Kulüp Başkanı Barbaros Kokmazın Mimar Kafenin belediye tarafından mühürlenmesinin ardından önümüzdeki sezon 7 kategoriyi ligden çekerek sadece A takım ve gençler liginde oynayacaklarını açıklamasının ardından ilk destek Tepecik Anadoluspor Kulüp Başkanı Mustafa Uçardan geldi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2019
Geçerli Tarih: 19 Ağustos 2019, 18:23
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50970


“İÇİME SİNDİREMİYORUM”

 

B.Çekmece Mimarsinanspor Kulüp Başkanı Barbaros Kokmaz’ın Mimar Kafe’nin belediye tarafından  mühürlenmesinin ardından önümüzdeki  sezon 7  kategoriyi ligden çekerek sadece A takım  ve gençler liginde oynayacaklarını  açıklamasının  ardından  ilk destek Tepecik Anadoluspor Kulüp Başkanı Mustafa Uçar’dan geldi.

 

 Uçar “Üzüldüm. Spor  için emek verilen bir yerin  kapatılmasını içime  sindiremiyorum. Ne  olursa olsun, kulübün borcu  olabilir, farklı  şeyler de olabilir ama yapılan davranışı son derece  acımasız buluyorum. O yerin, Mimar Kafe’nin ne şekilde kullanılacağının  da takipçisi olacağım. Yapılan  doğru değil; etik hiç değil. Ben bu olaydan da belediye başkanı Dr. Hasan  Akgün’ün haberi olduğunu  da zannetmiyorum. Eminim ki böyle bir şeyden haberi olsa buna müsaade etmezdi.” Dedi.