EN DAYI YEMEK SALONU AÇILDI


Açıklama: Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor Başkan Vekili Lokman Naroğlu ve 2.Başkan Özbay Atanın ortak olduğu Dayı Yemek Salonu muhteşem bir açılışla hizmete girdi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 05 Mayıs 2019
Geçerli Tarih: 10 Temmuz 2020, 13:17
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50936


EN DAYI YEMEK SALONU AÇILDI

 

Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor Başkan Vekili Lokman Naroğlu ve 2.Başkan Özbay Ata’nın ortak olduğu Dayı Kürek Lahmacun muhteşem bir açılışla hizmete girdi.

 

B.Çekmece Mimaroba’da hizmete başlayan Dayı Kürek Lahmacun'un açılış kurdelasını Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve B.Çekmece Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Kazancı birlikte kesti.

 Açılışa ilgi büyük olurken açılışa ev sahipliği yapan Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor Başkan Vekili ve 2.Başkan Özbay Ata  davetlilerle yakından ilgilenerek  örnek bir ev sahipliğine imza attı.

Spor camiasının da büyük bir ilgi gösterdiği açılışa Sarı Kırmızılı yönetimin de kulüp başkanı Hasan Gökçe önderliğinde tam kadroya yakın bir şekilde katılım gösterdiği gözlendi.

Açılış kurdelası kesilmeden önce yapılan protokol konuşmalarında ilk söz B.Çekmece Belediye Başkan  Yardımcısı Ömer Kazancı’ya verildi. Kazancı bölgelerinde çok  güzel bir işletme kurulduğunu belirterek  emeği geçen herkese teşekkür etti.

KAZANCI: HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN

Kazancı “Bölgemiz çok güzel bir işletme daha kazandı. Emeği geçen herkese teşekkür  ediyorum. Lokman ve Özbay kardeşlerimin birlikte açtıkları bu işletmenin halkımıza da hayırlı ve uğurlu  olmasını diliyorum. Allah utandırmasın.” Şeklinde konuştu.

KOLCUOĞLU: YEĞENLERİM ADINA TEŞEKKÜR  EDİYORUM

Açılışın ikinci  konuşmasını ise Kasım Kolcuoğlu yaptı. Kolcuoğlu “Hepinize bu açılışa katıldığınız yeğenlerim adına teşekkür  ediyorum. Hayırlı olmasını  diliyorum. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” İfadesini kullandı.

ÜNER: ALLAH GÜZEL HİZMET ETMEYİ NASİP ETSİN

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner de yaptığı konuşmada böyle bir işletmenin  açılışında bulunmaktan  dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Üner “Gerçekten mutlu olduğum bir konu. Lokman ve Özbay kardeşlerime Allah güzel hizmet etmeyi nasip etsin. Hayırlı kazançlar diliyorum.” Dedi.

Protokol  konuşmalarının ardından Dayı Kürek Lahmacun Salonu’nun açılışı törenle yapıldı. Açılış için hazırlanan kurdelayı Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve B.Çekmece Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Kazancı birlikte kesti. Bu arada açılışta davetlilere yapılan ikramlar büyük beğeni topladı. Dayı Yemek Salonu’nun  mutfak lezzeti de tam not aldı.

Haber: İskender KORDU