BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ


Açıklama: Davutpaşaspor Kulüp Başkanı Hasan Limanoğlu mevcut yönetimle birlikte birlik ve beraberlik içinde herkesi kucaklayacaklarını söyledi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2019
Geçerli Tarih: 05 Ağustos 2020, 01:09
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50865


“BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ”

 

Davutpaşaspor Kulüp Başkanı Hasan Limanoğlu mevcut yönetimle birlikte birlik ve beraberlik  içinde herkesi kucaklayacaklarını söyledi.

 

Limanoğlu “Yönetim kurulumuzla birlikte,  birlik ve beraberlik içinde herkesi kucaklayacağız.  Her toplantıda alacağımız kararlar doğrultusunda hareket edeceğiz. Alacağımız kararlar Davutpaşaspor kulübünü gereken yere getirecektir.” İfadesini kullandı.

Görevi kongreyle değil yönetim kurulu arasında bir oylamayla  geldiğinin altını çizen Limanoğlu “Bizden önce başkanlık yapan Abdülkadir Sak görevi devretmedi. Aynı yönetimle olağanüstü kongre yapmadan başkanlık seçimine gittik. Biz de yönetim  olarak kendi aramızdan kulüp başkanını  seçtik. Bizi seçtiler. Biz de başkan olduk. Abdülkadir Sak’a da yaptığı hizmetlerden dolayı  teşekkür ederiz. Çok uğraştı kulüp için. 1926 yılında kurulan kulübümüz bugüne kadar Türk futboluna çok değerler yetiştirmiştir. Başta Alparslan Eratlı, Engin Verel ve Hüseyin Çakırcalı olmak üzere bir çok futbolcu Davutpaşaspor forması giyerek profesyonel liglerde boy göstermiştir. Muhittin Boşat ve Fırat Aydınus da Davutpaşa forması giymiştir.” Şeklinde konuştu. Bu arada Davutpaşaspor’da başkan vekilliğine Şükrü Conger, başkan yardımcılığına Ali Atik, genel sekreterliğe Ramazan  Evren, saymanlığa Necip  Timurözü, futbol şube sorumluluğuna da Sıtkı Bekir Özcan ile Şahin Yüzügüleç getirildi.

Haber: İskender KORDU