AVCILARDA SAYGILI SESLERİ


Açıklama: Süper Amatör Küme ekiplerinden Avcılar Belediyesporda yeni sezon öncesi teknik direktör adayları arasında Tevfik Saygılı isminin ağır bastığı kaydedildi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2019
Geçerli Tarih: 10 Temmuz 2020, 13:31
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50862


AVCILAR’DA SAYGILI SESLERİ

 

Süper Amatör Küme ekiplerinden Avcılar Belediyespor’da yeni sezon öncesi teknik direktör adayları arasında Tevfik Saygılı isminin ağır bastığı kaydedildi.

 

 Kulüp Başkanı Cenk Gökan’ın da yakın dostluk ilişkileri nedeniyle Saygılı’ya sıcak baktığı, tecrübeli çalıştırıcı için de yeşil ışık yaktığı kaydedildi. Konuyla ilgili olarak da gazetemize bir açıklamada bulunan Gökan Tevfik Saygılı ile yeni sezonda birlikte çalışmak istediklerini söyledi. Gökan “Şu an gündemimizde birkaç aday var. Tevfik Hoca ile  isterim bizimle çalışmasını. Gelmek isterse kapımız ve gönlümüz kendisine açık. O da adaylardan bir tanesi. Gelmek istedikten sonra bir sorun yok. Camia da onu çok seviyor. Önümüzdeki sezon koyacağımız hedeflere de uyuyor. Biz 5 sene de 3.Lige çıkmak için oynayacağız. O yolda onunla gidebiliriz. Tabi ki onun da rızası olması lazım.” Dedi.

Haber: İskender KORDU