ULUSOY AMATÖRLERLE BULUŞTU


Açıklama: AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı İbrahim Ulusoy Avcılar ilçesinde bulunan amatör spor kulüpleriyle biraraya geldi. Ak Parti Avcılar İlçe Başkanı Yaşar Karaaslanın da boy gösterdiği gecede AK Parti Milletvekili Akif Çağatay Kılıç da katılarak amatör kulüplerle buluştu.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019
Geçerli Tarih: 20 Şubat 2020, 20:52
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50667


ULUSOY AMATÖRLERLE BULUŞTU

 

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı İbrahim Ulusoy Avcılar ilçesinde bulunan amatör spor kulüpleriyle biraraya geldi. Ak Parti Avcılar İlçe Başkanı Yaşar Karaaslan’ın da boy gösterdiği gecede  AK Parti Milletvekili Akif Çağatay Kılıç da katılarak amatör kulüplerle buluştu.

 

 

Avcılar ilçesinde bulunan amatör spor kulüplerin de yoğun ilgi gösterdiği gecede AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı İbrahim Ulusoy seçim kampanyasını paylaştığı  konuşmasında amatör spor kulüplerine de destek olacaklarını belirterek Avcılar’da spora çağ atlatmaya geleceklerini söyledi.

 Günün anlam ve önemi üzerine bir konuşma da AK Parti Milletvekili Akif Çağatay Kılıç’tan geldi.

Kılıç, Avcılar ilçesinin  daha  iyi hizmetleri hak ettiğini söyledi. Bu arada yemeğin ilerleyen saatlerinde Türkiye Şampiyonu olan Firuzköy Ragbi takımı ile İstanbul Şampiyonu olan Avcılar 1903Yıldız Hentbol takımına da teşekkür plaketi takdimedildi.

Haber: İskender KORDU