AVCILAR 1903ÜN GURUR GÜNÜ


Açıklama: Avcılar ilçesinin amatör kulüplerinden Avcılar 1903ün kadın kollarından örnek hareket. Siyah Beyazlı kulübün Kadın Kolları geleneksel olarak düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine bir yenisini daha ekledi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2019
Geçerli Tarih: 28 Şubat 2021, 07:15
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50659


AVCILAR 1903’ÜN GURUR GÜNÜ

 

Avcılar ilçesinin amatör kulüplerinden Avcılar 1903’ün kadın kollarından örnek  hareket. Siyah Beyazlı kulübün Kadın Kolları geleneksel olarak  düzenlediği 8 Mart  Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine bir yenisini  daha ekledi.

 

Avcılar Lima Düğün  Davet Salonu’ndaki organizasyona katılım büyük olurken 600 civarında kadın davetlinin yer aldığı organizasyondan elde edilen gelirin tamamının sosyal sorumluluk projelerinde kullanılacağı belirtildi.

ŞAMPİYONLUK PASTASI KESİLDİ

Renkli görüntülere sahne olan gecede bu sezon grubunda şampiyon olarak Türkiye finallerine gitmeye hak  kazanan yıldız bayan hentbol takımı için de şampiyonluk pastası kesildi.

 Kısa süre önce kurulmasına rağmen büyük bir başarının altına imza atan Avcılar 1903 bayan hentbol takımının pasta kesim töreni gövde gösterisine dönüştü.

HEDİYE ÇEKİLİŞİ YAPILDI

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise kaynağı sosyal sorumluluk projelerinde  kullanılmak amacıyla hediye çekilişi yapıldı.

 Çekilişe ilgi oldukça büyük olurken Avcılar 1903 Kadın Kolları  Başkanı Yeliz Çakar konuklarla yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliği yaptı.

KADINLAR KURTLARINI DÖKTÜ

Gecenin sonunda davetliler Ali Boran’ın şarkılarıyla sahneye çıkarak kurtlarını döktü.

 Boran’ın şarkılarıyla kendinden geçen davetliler vur patlasın çal oynasın eğlendi.

650 ÇOCUK GİYDİRİLDİ

Öte yandan Avcılar 1903’ün geçtiğimiz yıl yaptığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde elde ettiği gelirle 650 çocuğu giydirdiği, bu yılki etkinlikten elde edilen gelirle de benzer bir organizasyona imza atacağı kaydedildi.

Haber: İskender KORDU