AKÖREN ERDAL MANDALI İLE: 2-1


Açıklama: Amatör 2.Küme 2.Grupta haftanın maçında lider Akören ilk yarısını 1-0 yenik kapattığı, bir penaltı atışından yararlanamadığı maçta son haftaların flaş takımı Celaliyeyi 2-1 mağlup ederek sahadan istediğini alarak ayrılan taraf oldu.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 04 Mart 2019
Geçerli Tarih: 22 Eylül 2019, 05:37
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50540


AKÖREN ERDAL MANDALI İLE: 2-1

 

Amatör 2.Küme 2.Grupta haftanın maçında lider Akören ilk yarısını 1-0 yenik kapattığı, bir penaltı atışından yararlanamadığı maçta son haftaların flaş takımı Celaliye’yi 2-1 mağlup ederek sahadan istediğini alarak ayrılan taraf oldu.

 

 Silivri Stadı’nda oynanan maçta ilk yarıda etkili bir oyun ortaya koyan konuk takım 34. Dakikada Enes’in attığı golle soyunma odasına 1-0 önde gitti. İkinci yarıda rüzgarı arkasına alarak  başlayan ev sahibi Akören 61. Dakikada Erdal Mandalı ile skoru 1-1 yaptı. Denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçen ikinci yarıda bir kez daha sahneye çıkan Erdal Mandalı 77. Dakikada skoru ev sahibi lehine 2-1 yaptı.

Maçın yıldızı Erdal Mandalı 82. Dakikada bir de penaltı atışından yararlanamadı. Celaliyespor 2-1 kaybetmesine rağmen pozitif futboluyla tribünlerin beğenisini topladı. Bu sonuçla Celaliyespor 6 puanda kalırken lider Akören de 13 puana yükselerek liderliğini altıncı haftaya taşımış oldu.

Haber: ENGİN AKIN