ORMANLININ ŞAKASI YOK: 7-2


Açıklama: Amatör 2.Küme 3.Grupta zirve mücadelesi veren iki takımı karşı karşıya getiren maçta Ormanlıspor deplasmanda güçlü rakibi Tepecik Anadoluyu ikinci yarıda bulduğu gollerle 7-2 mağlup ederek gövde gösterisi yaptı.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 04 Mart 2019
Geçerli Tarih: 22 Eylül 2019, 05:41
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50539


ORMANLI’NIN ŞAKASI YOK: 7-2

 

Amatör 2.Küme 3.Grupta zirve mücadelesi veren  iki takımı karşı karşıya getiren maçta Ormanlıspor deplasmanda güçlü rakibi Tepecik Anadolu’yu ikinci yarıda bulduğu gollerle 7-2 mağlup ederek gövde gösterisi yaptı.

 

Mimarsinan Baba Hakkı  Stadı’nda oynanan maçta konuk takım devreyi Gökalp ve Emre’nin golleriyle 2-1 önde kapattı. İlk yarıda Tepecik Anadolu adına tek gol ortasahanın çalışkan ismi Alim’den geldi. İkinci yarıya  iyi başlayan Ormanlı Emre ile skoru 3-1 yaptı.

 Genç oyuncu Gökalp kendisin ikinci  takımının da dördüncü golünü Tepecik Anadolu filelerine bırakınca skor 4-1 oldu. Sahanın yıldızı Emre Tepecik Anadolu filelerini bir kez daha havalandırınca skor 5-1’e geldi. Tepecik Anadolu Eren’in  mükemmel golüyle skoru 5-2’ye getirse de fark yemekten kurtulamadı.

Konuk  takım Gökalp ve Feyyaz’la iki gol daha bularak maçın skorunu ilan etti: 2-7. Bu sonuçla Ormanlıspor puanını 9’a yükseltirken ilk yenilgisini alan  Tepecik Anadolu 7 puanda kaldı.

Haber: İskender KORDU