ESENKENT SALLADI, YIKAMADI: 0-0


Açıklama: Amatör 2.Küme 1.Grupta oynanan maçta Esenkent Gençlik, kendi sahasında ve seyircisi önünde çıktığı maçta Özörencik önünde 90 dakika atak bir oyun ortaya koymasına rağmen golsüz sona eren maçta rakibiyle puanları paylaşmak zorunda kaldı.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 25 Ağustos 2019, 19:55
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=50269


ESENKENT SALLADI, YIKAMADI: 0-0

 

Amatör 2.Küme 1.Grupta oynanan maçta Esenkent Gençlik, kendi sahasında ve seyircisi önünde çıktığı maçta Özörencik önünde 90 dakika atak bir oyun ortaya koymasına rağmen golsüz sona eren maçta rakibiyle puanları paylaşmak zorunda kaldı.

 

Esenyurt Belediye Şehir Stadı’nda oynanan maçta ilk yarı denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçerken ikinci yarıda oyuna ağırlığını koyarak sayısız fırsattan yararlanamayan ev sahibi ekip taraftarları önünde sezona istediği gibi bir başlangıç yapamadı. 90 dakika boyunca haddini bilerek oynayan, oyunu daha çok kendi sahasında kabul ederek kontrataklarla sonuca gitmeye çalışan Özörencikspor oyunu çirkinleştirmeden mücadele etti.

 Esenkent Gençlik özellikle ikinci yarıda rakip kaleyi abluka  altına almasına rağmen gol çıkaramadı. Gruba son anda dahil olan Özörencikspor ise büyük bir baskı yediği maçta zaman zaman yakaladığı kontratak fırsatları değerlendiremeyerek 0-0’lık sonuçla kendisi için lige iyi sayılabilecek bir başlangıç yaptı.

Bu arada evsahibi ekipte 85. Dakikada kırmızı  kart gören kaleci Salih Kaya  da cezalı duruma düştü.

Haber: İskender KORDU