TEPECİK DİREKLERE TAKILDI: 2-2


Açıklama: TFF 3.Lig ekiplerinden B.Çekmece Tepecikspor, hazırlık maçında 3.Lig ekiplerinden Halide Edip Adıvarı kendi sahasında konuk etti. Tepecik Şenol Güneş Stadında oynanan maç 2-2 beraberlikle sonuçlanırken Yeşil Beyazlılar iki topu direkte patladı.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2019
Geçerli Tarih: 22 Temmuz 2019, 22:24
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=49818


TEPECİK DİREKLERE TAKILDI: 2-2

 

TFF 3.Lig ekiplerinden B.Çekmece Tepecikspor, hazırlık maçında 3.Lig ekiplerinden Halide Edip Adıvar’ı kendi sahasında konuk etti. Tepecik Şenol Güneş Stadı’nda oynanan maç 2-2 beraberlikle sonuçlanırken Yeşil Beyazlılar iki topu direkte patladı.

 

 Rakibi önünde iyi bir oyun ortaya koyan ev sahibi ekibin önce Eray Açıkgöz ardından da Yusuf Atay’la bir topu direkte patladı. Maçın büyük bir bölümünde iyi bir oyun ortaya koyan B.Çekmece Tepecikspor’da yeni transferlerden Mert ilk yarıda, Alpay ise ikinci yarıda forma giyerek görücüye çıktı. Her iki oyuncunun da takıma büyük bir katkı sunduğu, takıma çabuk uyum sağladığı gözlendi.

Maçın ilk yarısında tek gol konuk takımdan geldi.

Halide Edip Adıvar ofsayt kokan pozisyonda Halil Zeybek’in attığı golle soyunma odasına 1-0 önde gitti.

 İkinci yarıda daha etkili bir oyun ortaya koyan ev sahibi ekip 24 Erzincanspor’dan transfer edilen Mert’in golüyle skoru 1-1 yaptı.

 Bu golden sonra Yusuf Atay’ın vuruşuyla 2-1 öne geçen ev sahibi ekip 90. Dakikada gelen Halide Edip Adıvar golüne engel olamayınca maçın skoru ortaya çıktı: 2-2.