EGEAKA TAM DESTEK İSTEDİ


Açıklama: Avcılar Belediyespor Teknik Direktörü Kıvanç Egeaka bitime 4 hafta kala taraftarlardan desteğini daha da arttırmalarını, takıma daha çok sahip çıkmalarını istedi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2019
Geçerli Tarih: 22 Temmuz 2019, 22:19
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=49817


EGEAKA TAM DESTEK İSTEDİ

 

Avcılar Belediyespor Teknik Direktörü Kıvanç Egeaka bitime 4 hafta kala taraftarlardan desteğini daha da arttırmalarını, takıma daha çok sahip çıkmalarını istedi.

 

Egeaka Arnavutköy Belediye ile oynayacakları kader maçı öncesi yaptığı açıklamada “En büyük isteğimiz oyuncularımızın bu hırsına, isteğine, emeklerine ilçenin sahipçıkması, tribündeki yerlerini alıp bizleri desteklemeleridir. İyi günde de, kötü günde de destek bekliyoruz.” Diye konuştu. Şu anda transfer diye bir gündemlerinin olmadığını ifade eden Egeaka “Şu an gündemimizde transfer yok. Elimizdeki mevcut kadroyla yolumuza devam ediyoruz. İlerleyen haftalarda ne olur bilemiyorum. Kazandıkça lige ortak olacağız. O zaman transferi daha ciddi bir şekilde düşünebiliriz.” Diye konuştu. Egeaka, oyuncuların son derece istekli ve arzulu bir şekilde çalıştığını, bunun da umutlarını daha arttırdığını sözlerine ekledi.