GÜMÜŞPINAR SEZONU AÇTI


Açıklama: Amatör 2.Küme ekiplerinden Gümüşpınarspor yeni sezonun ilk çalışmasını yaptı.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2019
Geçerli Tarih: 22 Temmuz 2019, 22:24
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=49808


GÜMÜŞPINAR SEZONU AÇTI

 

Amatör 2.Küme ekiplerinden Gümüşpınarspor yeni sezonun ilk çalışmasını yaptı.

 

Yeni sezonda ligde ses getirmek isteyen Çatalca temsilcisi Gürpınar Stadı’nda yaptığı antrenmanla yeni sezona merhaba dedi. Kulüp Başkanı Ferit Kaçar’ın da başından sonuna kadar takip ettiği antrenman fizik kondisyon ağırlıklı geçti.

Takım kaptanı Akın Pamuk yönetiminde yapılan çalışma yaklaşık olarak 2 saat sürerken oyuncuların oldukça istekli ve arzulu oldukları gözlendi.

 Antrenman sonrasında sorularımızı yanıtlandıran kulüp başkanı Ferit Kaçar bu sezon ligde ses getiren bir takım olmak istediklerini, oynayacakları futbolla ve alacakları sonuçlarla da lige renk katacaklarını söyledi.

Kaçar “Geçen sezon bizim için çok kötü bir sezon oldu. O sezonun izlerini silmek, Gümüşpınarspor’u bu sezon hem saha içinde hem de saha dışında en iyi şekilde temsil  ederek son maça kadar lige renk katan bir takım olmak istiyoruz. Oyuncularımız da amatör ruhla geliyorlar. Hepsi iş çıkışı çantasını alıp buraya geliyor. 25 kişilik bir kadromuz var. Bu kadro içinden en iyi kadroyu oluşturarak sezona hazır bir şekilde girmek istiyoruz. Bu sezon lige renk veren, adından söz ettiren bir takım olmak istiyoruz.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU