KAPAKLIDA KEMİK SESLERİ


Açıklama: Tekirdağ ili Süper Amatör Küme ekiplerinden Kapaklısporda bugün yapılan çift kale maçta kemik sesleri adeta havada uçuştu.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 08 Kasım 2018
Geçerli Tarih: 18 Nisan 2019, 18:21
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48852


KAPAKLI’DA KEMİK SESLERİ

 

Tekirdağ ili Süper Amatör Küme ekiplerinden Kapaklıspor’da bugün yapılan çift kale maçta kemik sesleri adeta havada uçuştu.

 

Hafta sonunda lider Marmara Ereğlispor’la oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı taktik ağırlıklı antrenmanla devam  eden Tekirdağ temsilcisinde çift kale maçta adeta maçın provası yapıldı.

 Tecrübeli teknik adam Faruk Kuzu yönetiminde yapılan antrenmanı yönetim kurulu da tam kadro halinde takip etti.

Yaklaşık olarak 1 buçuk saat süren antrenmanda oyuncuların Marmara Ereğli maçı öncesi oldukça hırslı ve istekli oldukları gözlendi.

Bu arada sakatlığı tamamen geçen Özgün Şala da takımla birlikte çalışmalara başladı.

Çift kale maçta performansıyla göz dolduran deneyimli santraforun Marmara Ereğli maçı öncesi tamamen iyileştiği ve forma giyecek duruma geldiği bildirildi.

Bu arada sakatlığı nedeniyle bir süre takımdan ayrı kalan Gurur Şanlı da bugün yapılan taktik antrenmanda takımdaki yerini aldı.

Sakatlığın etkisini üzerinden atan deneyimli ortasaha oyuncusunun da Marmara Ereğli maçı öncesi teknik direktör Kuzu’dan forma beklediği öğrenildi.

 Bu arada Marmara Ereğli maçı öncesi oyuncuların son derece istekli ve arzulu olması teknik direktör Faruk Kuzu'yu da fazlasıyla memnun etti.

Haber: İskender KORDU