9 CANLI ORKUN KOÇAK!


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Çakılköysporda ligin ilk 6 haftasında alınan 1 puana rağmen yönetimin devre arasında kadar teknik direktör Orkun Koçakın arkasında yer almaya devam edeceği belirtildi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 07 Kasım 2018
Geçerli Tarih: 22 Mayıs 2019, 07:11
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48827


9 CANLI ORKUN KOÇAK!

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Çakılköyspor’da ligin ilk 6 haftasında alınan 1 puana rağmen yönetimin devre arasında kadar teknik direktör Orkun Koçak’ın arkasında yer almaya devam edeceği belirtildi.

 

 Kulüp Başkanı İlker Çil ve yönetimin Koçak’a ilk yarının sonuna kadar 3 maç daha kredi verdiği, durumu toparlamasını istediği kaydedildi. Koçak’ın durumunun devre arasında masaya yatırılacağı, bu konuda da yönetim kurulun oy birliğiyle karar vereceği belirtildi. Çakılspor Sportif Direktörü Aziz Irmak da bir açıklamada bulunarak kötü gidişata bu haftadan itibaren son vereceklerini söyledi. Irmak “Bu kötü gidişin dönüşü olacaktır. Takım olarak bu haftadan itibaren antrenman sayısını arttırma kararı aldık. Çakıl’ın hak ettiği yer burası değil. Daha iyi yerlere getireceğiz. En kötü ihtimalleligi orta sıralarda bitireceğiz. Camiamız bize küsmesin.” Diye konuştu. Bu arada yönetimin 3 maç daha  kredi verdiği Koçak’ı 9.hafta sonunda yeniden değerlendireceği, 3 haftalık performansının da bu kararda etkili olacağı elimize ulaşan duyumlar arasında.

Haber: İskender KORDU