AYDINDAN B.ÇEKMECEYE TEŞEKKÜR


Açıklama: Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın 1-1 biten B.Çekmece Belediye maçının ardından yaptığı değerlendirmede çok iyi ağırlandıklarını, ilgi ve alakaları nedeniyle de B.Çekmece Belediyespor yönetimine teşekkür ettiğini söyledi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 07 Kasım 2018
Geçerli Tarih: 23 Mayıs 2019, 21:11
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48825


AYDIN’DAN B.ÇEKMECE’YE TEŞEKKÜR

 

Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın 1-1 biten B.Çekmece Belediye maçının ardından yaptığı değerlendirmede çok iyi ağırlandıklarını, ilgi ve alakaları nedeniyle de B.Çekmece Belediyespor yönetimine teşekkür ettiğini söyledi.

 

Aydın “Nihayetinde iki komşu takım maç yaptı. B.Çekmece Belediyespor yönetimi de geldiğimizden stattan çıkana kadar bizi çok iyi ağırladı. Bu anlamda B.Çekmece Belediyespor yönetim kuruluna gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyorum. Futbol üç neticeli bir oyun. Bugün de berabere kaldık. Arkadaşlarımız özellikle ikinci  yarıda elinden gelen herşeyi yaptı. Lig daha uzun bir maraton. Bundan  sonraki maçlarda yine aynı ciddiyetimizle devam edeceğiz.” Diye konuştu. Aydın, maç genelinde net fırsatlar yakaladıklarını, ellerine geçen galibiyet fırsatlarını değerlendiremediklerini de sözlerine ekledi.

Haber: İskender KORDU