MUCİZE MAÇTA GÜLEN YOK: 3-3


Açıklama: Amatör 1.Küme 2.Grupta nefesleri kesen maçta Subaşı ile Gazitepe gol düellosuna sahne olan maçta 3-3 berabere kalarak puanları paylaştı. Çatalca Stadında oynanan maç başından sonuna kadar büyük bir çekişymeye sahne olurken Gazitepe 3-1 öne geçtiği maçta üstünlüğünü koruyamadı.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 04 Kasım 2018
Geçerli Tarih: 18 Nisan 2019, 18:21
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48809


MUCİZE MAÇTA GÜLEN YOK: 3-3

 

Amatör 1.Küme 2.Grupta nefesleri kesen maçta Subaşı ile Gazitepe gol düellosuna sahne olan maçta 3-3 berabere kalarak puanları paylaştı. Çatalca Stadı’nda oynanan maç başından sonuna kadar büyük bir çekişymeye sahne olurken Gazitepe 3-1 öne geçtiği maçta üstünlüğünü koruyamadı.

 

Subaşı ise skoru 3-3’e getirdikten sonra tam üç tane yüzde yüzlük fırsat değerlendiremeyerek galibiyet fırsatını tepti.

Mücadele tam bir ortasaha mücadelesi şeklinde başladı. İki takım da ilk dakikalardan itibaren özellikle ortasahada birbirlerine üstünlük kurmaya çalıştı.

 Maç denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde başlasa da Gazitepe ilerleyen dakikalarda oyuna ağırlığını koyan taraf oldu.

 Kırmızı Beyazlılar 29. Dakikada da Sinan’ın attığı golle deplasmanda 1-0 öne geçti.

 Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. İkinci yarıya da iyi başlayan konuk takım 47. Dakikada Eray’la skoru 2-0 yaptı. Golün şokundan çabuk çıkan Subaşı 60. Dakikada Paşa’nın golüyle farkı bire indirdi: 1-2. Bu golden sadece iki dakika sonra Gazitepe’de sahneye çıkan Mahir durumu 3-1 yaptı.

 İki farka rağmen oyundan kopmayan Subaşı 77. Dakikada Resul’un attığı golle umutlandı: 2-3.

 Golden  sonra Gazitepe’de yorgunluk belirtileri artarken Subaşı oyuna iyice ağırlığını koyarak 83. Dakikada da Emre Çıra’nın golüyle skora ortak oldu: 3-3. Kalan sürede ortasahada tamamen oyundan düşen konuk takım kalesinde önemli tehlikeler atlattı.

 Arka arkaya girdiği üç net fırsatı da gole çeviremeyen Subaşı 3-1 yenik duruma düştüğü, 3-3 beraberliği yakaladığı maçta galibiyeti kaçıran taraf oldu.

Haber: İskender KORDU