MÜTHİŞ MAÇ GÜZELCENİN: 2-1


Açıklama: U 17 B Ligi 1.Grupta oynanan maçta Güzelcsepor, deplasmanda Dağyenicesporu nefesleri kesen bir mücadele sonunda 2-1 mağlup ederek evine 3 puanla döndü.
Kategori: U 17 LİGİ
Eklenme Tarihi: 04 Kasım 2018
Geçerli Tarih: 18 Nisan 2019, 18:22
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48805


MÜTHİŞ MAÇ GÜZELCE’NİN: 2-1

 

U 17 B Ligi 1.Grupta oynanan maçta Güzelcsepor, deplasmanda Dağyenicespor’u nefesleri kesen bir mücadele sonunda 2-1 mağlup ederek evine 3 puanla döndü.

 

Çatalca Stadı’nda oynanan maç başından sonuna kadar büyük bir çekişmeye sahne oldu. Maça iyi başlayan konuk takım henüz 7. Dakikada Emre ile 1-0 öne geçti. Golden sonra beraberlik için yüklenen Dağyenicespor 21. Dakikada Baran’la beraberliği  sağladı: 1-1.

 Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. Mücadelenin ikinci  yarısında da kalitesi yüksek bir mücadeleye tanıklık ettik. Dağyenice topa daha çok sahip olup yüklenmesine rağmen  Güzelcespor da rakibinin savunmada vereceği açıkları değerlendirerek kontrataklarla sonuca  gitmeye çalıştı.

 61. Dakikada Berke’nin golüyle ikinci kez öne geçen Güzelcespor skoru 2-1 yaptı. Golden sonra oyunu adeta Güzelce cezasahası içine yıkan Dağyenicespor kalan sürede beraberliği getirecek golü bulamayınca konuk takım her iki devrede bulduğu gollerle 3 puanın sahibi oldu.

Haber: İskender KORDU