BU SENE HEDEF KOYMADIK


Açıklama: Yenibosnaspor Kulüp Başkanı Ahmet Taş sessizliğini Haber Ekspres Spor Servisi için bozdu. Taş, futbol takımının mücadelesinden memnun olduğunu, bu sezon hedeflerinin tribünlere keyif veren bir futbol oynamak olduğunu söyledi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 02 Kasım 2018
Geçerli Tarih: 22 Mayıs 2019, 07:08
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48795


“BU SENE HEDEF KOYMADIK”

 

Yenibosnaspor Kulüp Başkanı Ahmet Taş sessizliğini Haber Ekspres Spor Servisi için bozdu. Taş, futbol takımının mücadelesinden memnun olduğunu, bu sezon hedeflerinin tribünlere keyif veren bir futbol oynamak olduğunu söyledi.

 

“MÜCADELEDEN FAZLASIYLA MEMNUNUZ”

Taş “Niyetimiz zaten bu sene altyapıdan çocuklarla beraber ligde mücadele etmekti. Şu ana kadar ortaya koyduğumuz mücadeleden de fazlasıyla memnunuz. Çocuklar ellerinden geleni yapıyorlar. Bu sene hedef koymadık. Kendilerine de bunu ifade ettim. Sonra genç oldukları için baskı altında kalıyorlar.” Diye konuştu. Teknik direktör Ali Enginar’la da uzun yıllar birlikte çalışmak istediklerini kaydeden Taş “Turan hoca da kulübün altyapısından gelen bir isim. Genç oyunculara ağırlık verdiğimiz için bu sene kendisine de bir şans vermek istedik. Çocukların herşeyiyle ilgileniyor. Kendisine bu fırsatı önümüzdeki senelerde de vermeyi düşünüyoruz.” Diye konuştu.

Daha önce teknik direktör olarak görev yapan Emin Kızılay’ı 2019’da yapacakları genel kurulda yönetime almayı düşündüklerini belirten Taş “Emin Kızılay’ı yönetime almayı düşünüyoruz. Kendisinin fikirlerinden, düşünclerinden faydalanmak istiyoruz.” Dedi.

Haber: İskender KORDU