AVCILARDA AFRİKA RÜZGARI


Açıklama: İstanbulda Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Afrikalı oyunculardan oluşan Anadolu ve Avrupa Karması kadroları Avcılarda bulunan amatör spor kulüpleriyle mini bir turnuvada karşı karşıya geldi.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2018
Geçerli Tarih: 26 Haziran 2019, 05:52
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48406


AVCILAR’DA AFRİKA RÜZGARI

 

İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Afrikalı oyunculardan oluşan Anadolu ve Avrupa Karması kadroları Avcılar’da bulunan amatör spor kulüpleriyle mini bir turnuvada karşı karşıya geldi.

 

Avcılar Atatürk Stadyumu’nda oynanan maçlar oldukça renkli geçerken Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Yunus Yıldırım da büyük bir ilgiye sahne olan organizasyona ev sahipliği yaptı.

 Turnuvaya Afrika karmalarının yanısıra Denizköşkler, Yeşilova Esnaf ve Avcılar Cihangir takımları da katılarak renk kattı.

Organizasyon sonrası gazetemize bir açıklamada bulunan Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Yunus Yıldırım ülkemizde bulunan Afrika kökenli oyuncularla bölge kulüplerini karşı karşıya getirerek güzel bir futbol şölenine imza attıklarını, bunun devamını da getireceklerini söyledi.

Yıldırım “Türkiye’deki Afrikalı oyuncuları kulüplerimizin ayaklarına kadar getirdik. Bu turnuvanın devamını da düşünüyoruz. Katılımın daha da yüksek olacağına inanıyorum. Bütün büyük kulüplerimizin hocalarının da gelip bu müsabakaları izlemelerini istiyoruz. Hiç Afrikay’ya gitmesinler. Afrika ayaklarının altında.” Diye konuştu.

Haber: İskender KORDU