HEDEF 2 YILDA 3.LİG


Açıklama: Kapaklıspor Teknik Direktörü Faruk Kuzudan flaş açıklamalar. Sezona flaş bir başlangıç yaparak ikide iki yapan Kuzu bu sezon takımı Bölgesel Amatör Lige çıkaracaklarını, iki yılda hedeflerinin 3.Lig olduğunu söyledi.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2018
Geçerli Tarih: 26 Haziran 2019, 05:51
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48403


“HEDEF 2 YILDA 3.LİG”

 

Kapaklıspor Teknik Direktörü Faruk Kuzu’dan flaş açıklamalar. Sezona flaş bir başlangıç yaparak ikide iki yapan Kuzu bu sezon takımı Bölgesel Amatör Lige çıkaracaklarını, iki yılda hedeflerinin 3.Lig olduğunu söyledi.

 

 Kuzu “Bu sene, bu takımı çıkaracağız. Hedef 2 yılda 3.Lig. Süper Amatör Kümenin üzerinde bir takım kurduk.” Diye konuştu.

Ligde iki hafta kazanmalarına rağmen henüz istediği seviyede olmadıklarını kaydeden Kuzu “Şu anda takım daha yüzde 50’lerde. 2 hafta sonra takım istediğim seviyeye gelecektir. Başkanımız da son derece istekli bir insan. Bizler de görev aldığımız bu kulübü bir üst lige çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. Başkanımız da bu konuda bize her türlü imkanı sunuyor zaten. 3.Ligde olmayan imkanlarla çalışıyoruz. Şu anda hiçbir sorun yok. Allah’ın izniyle çıkacağız bu sezon.” Dedi.

Haber: İskender KORDU