DUMANDAN DEPREM GİBİ İSTİFA


Açıklama: Süper Amatör Küme ekiplerinden Denizköşklersporda flaş gelişme. Teknik direktör Abbas Duman bugün yönetimle bir görüşme yaparak görevinden istifa etti.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2018
Geçerli Tarih: 26 Haziran 2019, 05:49
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48398


DUMAN’DAN DEPREM GİBİ İSTİFA

 

Süper Amatör Küme ekiplerinden Denizköşklerspor’da flaş gelişme. Teknik direktör Abbas Duman bugün yönetimle bir görüşme yaparak görevinden istifa etti.

 

Akşam saatlerinde yapılan antrenmana da takımın başında çıkmayan tecrübeli çalıştırıcının geri adım atmayacağı kaydedildi. İstifa sonrası gazetemize bir açıklamada bulunan Duman başka takımların bir futbolcuya verdiği bütçeyle takım yaptıklarını, istediği oyuncuların alınmadığını söyledi. Duman “1.Amatör Küme takımlarının bütçesiyle Süper Amatörün başlamasına 17 gün kala takım yapmaya çalıştık. 4 maçta 10 puan topladık. Şu ana kadar futbolculara  ödenen maç  başları dahil 40 Bin Liralık bir bütçe ile buraya kadar geldik. Bu hafta deplasmanda galip gelsek belki lider olacağız fakat ben ve futbolcularım acımasızca eleştiriliyoruz. Israrla bu kadroya 3-4 tane oyuncu lazımken hangi futbolcuya yönlendiysem alınmadı. Diğer takımların bir futbolcuya verdiği parayla takım yaptık. Ben Münir Sivrikaya  ve ekibinin hocasıyım. Hep böyle görüldüm.  Yeni yönetimin önünü açmak amacıyla istifa etmiş bulunmaktayım. Bu süre zarfında bana desteğini esirgemeyen Münir Sivrikaya ve Eyüp Başkana, futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Denizköşklerspor kulübüne başarılar diliyorum.” Dedi. Kararının kesin olduğunu ifade eden Duman “Yönetimle dün de görüştük bugün de görüştük. Takım bu akşam antrenman yaptı. Ben çıkmadım antrenmana. Kim çıktıysa da bilmiyorum.” Diye konuştu.

Haber: İskender KORDU